З архіву ПУ. Дорогу перейшли горе-бізнесмени: Чому українці більше не хочуть працювати на полуничних плантаціях у Польщі, - підприємець

Українські заробітчани не хочуть бути рабами і тяжко працювати за копійки.

Ілюстрація:Народна Правда

"Тут пошла волна, что в Польше не хватает сборщиков клубники. Обычно на эту поденную работу приезжали украинцы, и никогда не было проблем." Про це у Facebook пише президент Міжнародної корпорації «Гранд», голова Всенародного конкурсу «Бренд року України», підприємець, письменник Володимир Співаковський, передають Патріоти України, у червні 2018 року продовжуючи:

Люди собирали клубнику, им поляки платили хорошие деньги, люди деньги переводили или привозили домой на Родину, в Украину, и все шло своим чередом. Но не тут-то было.

Об этой супер выгодной Бизнес Нише прознали наши бизьнесмены. Они купили или взяли в аренду у поляков земли с плантациями клубники, и решили, что прихватывать себе меньше, чем 300% прибыли, – не солидно. Не по-пацански.

И стали платить нашим людям копейки. А кто ж на копейки поедет? И вот агро-сутенеры забили в колокола тревогу, что некому собирать клубнику.

Так ведь и рабами наши крестьяне, и тем более интеллигенты, которые оказались временно без работы дома, быть не хотят. Кстати, это к вопросу о будущей продаже наших сельхоз земель. Дьявол кроется в клубничке.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Бекашечка, бронєбойки, осколочки, гранати, мухи, підставочка під ДШКа. Все у нас є. Затарились": Бійці на передовій показали "лендліз від орків" (відео)

п’ятниця, 2 грудень 2022, 17:52

Українські воїни похвалилися захопленими на ворожій позиції боєприпасами. . Відеозапис зі своїми трофеями бійці виклали у соцмережі. . "Лендліз від орків. Бекашечка, бронєбойки, осколочки, гранати, мухи, підставочка під ДШКа. Все у нас є. Затарились ...

Десятки "двохсотих" і "трьохсотих": Мер Мелітополя повідомив про чергову "бавовну" у стані окупантів

п’ятниця, 2 грудень 2022, 15:56

У оперативному тилу запорізького угруповання окупаційних військ рашистам стає пекельно гаряче, повідомляє мер міста Іван Федоров. . "Неподалік Терпіння окупанти отримали настільки палкий привіт від ЗСУ, що тепер десятками везуть "двохсотих" і "трьохсо...