З архіву ПУ. Дорогу перейшли горе-бізнесмени: Чому українці більше не хочуть працювати на полуничних плантаціях у Польщі, - підприємець

Українські заробітчани не хочуть бути рабами і тяжко працювати за копійки.

Ілюстрація:Народна Правда

"Тут пошла волна, что в Польше не хватает сборщиков клубники. Обычно на эту поденную работу приезжали украинцы, и никогда не было проблем." Про це у Facebook пише президент Міжнародної корпорації «Гранд», голова Всенародного конкурсу «Бренд року України», підприємець, письменник Володимир Співаковський, передають Патріоти України, у червні 2018 року продовжуючи:

Люди собирали клубнику, им поляки платили хорошие деньги, люди деньги переводили или привозили домой на Родину, в Украину, и все шло своим чередом. Но не тут-то было.

Об этой супер выгодной Бизнес Нише прознали наши бизьнесмены. Они купили или взяли в аренду у поляков земли с плантациями клубники, и решили, что прихватывать себе меньше, чем 300% прибыли, – не солидно. Не по-пацански.

И стали платить нашим людям копейки. А кто ж на копейки поедет? И вот агро-сутенеры забили в колокола тревогу, что некому собирать клубнику.

Так ведь и рабами наши крестьяне, и тем более интеллигенты, которые оказались временно без работы дома, быть не хотят. Кстати, это к вопросу о будущей продаже наших сельхоз земель. Дьявол кроется в клубничке.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сьогодні розпочався крах режиму Путіна, у диктатора залишилося два варіанти – Ігор Ейдман

середа, 29 червень 2022, 20:40

Російський диктатор Володимир Путін сподівався на те, що війна в Україні розвалить НАТО, але саміт Альянсу в Мадриді продемонстрував, що його ставка не спрацювала. Про це заявив російський публіцист і соціолог Ігор Ейдман в коментарі ЗМІ, передають Пат...

"Російської Федерації взагалі не буде": Відомий астролог назвав сприятливу дату для контрудара ЗСУ

середа, 29 червень 2022, 20:14

Усі українці з нетерпінням чекають двох подій: перемоги у війні та смерті кремлівського диктатора Володимира Путіна. Тим не менш розслаблятися ще рано, оскільки за час, що залишився у Путіна, може зважитися виконати свою давню мрію - застосувати ядерну...