Газпром в шоці: ​Болгарія слідом за Туреччиною відмовляється від російського газу

Зважаючи на агресивну політику Москви, все більше країн шукають альтернативи газовим поставкам з РФ.

Ілюстрація: ЖЖ

Болгарія і Туреччина планують побудувати газовий інтерконнектор, по якому Болгарія зможе отримувати природний газ з Азербайджану. Про це під час прес-конференції в Софії заявив турецький прем'єр Ахмет Давутоглу за підсумками переговорів з главою уряду Болгарії Бойко Борисовим, передають Патріоти України.

«Ми плануємо реалізувати транспортні проекти, серед яких - запуск швидкісного поїзда «Софія-Стамбул». Болгарія і Туреччина будуть пов'язані також газовим інтерконнектором для поставок природного газу з Азербайджану», - повідомив Давутоглу.

Болгарський прем'єр Бойко Борисов, у свою чергу підкреслив, що будівництво інтерконекторів між Болгарією, Туреччиною і Грецією покладе основу майбутнього газового хаба на Балканах і сприятиме диверсифікації поставок енергоносіїв.

"Це рецесія. Що буде з євро та доларом і коли почнеться світова фінансова криза", - експерт

субота, 2 липень 2022, 6:28

"Європа з разючою точністю повторює американський сценарій, а дві найбільші економіки (США та ЄС) все більше перетворюються на "макроекономічних сіамських близнюків", що саме собою не так уже й погано, якби тільки не розганяти по спільному тілу ті самі...

Головна причина - блокування портів: Експорт з України скоротився на 23,7%, більшість товарів недоправлено в ЄС

субота, 2 липень 2022, 6:02

За перше півріччя цього року експорт з України скоротився на 23,7% у порівнянні з першим півріччям 2021 року і склав $22,8 млрд. . Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка. ....