Газпром в шоці: ​Болгарія слідом за Туреччиною відмовляється від російського газу

Зважаючи на агресивну політику Москви, все більше країн шукають альтернативи газовим поставкам з РФ.

Ілюстрація: ЖЖ

Болгарія і Туреччина планують побудувати газовий інтерконнектор, по якому Болгарія зможе отримувати природний газ з Азербайджану. Про це під час прес-конференції в Софії заявив турецький прем'єр Ахмет Давутоглу за підсумками переговорів з главою уряду Болгарії Бойко Борисовим, передають Патріоти України.

«Ми плануємо реалізувати транспортні проекти, серед яких - запуск швидкісного поїзда «Софія-Стамбул». Болгарія і Туреччина будуть пов'язані також газовим інтерконнектором для поставок природного газу з Азербайджану», - повідомив Давутоглу.

Болгарський прем'єр Бойко Борисов, у свою чергу підкреслив, що будівництво інтерконекторів між Болгарією, Туреччиною і Грецією покладе основу майбутнього газового хаба на Балканах і сприятиме диверсифікації поставок енергоносіїв.

Зарплата до 80 тис. грн без вищої освіти: Названо найбільш високооплачувані вакансії в Україні

субота, 4 лютий 2023, 21:28

Наявність вищої освіти давно перестала бути основним чинником для високої зарплати. Названо фахівців, які можуть розраховувати на дохід до 80 тисяч гривень на місяць навіть без диплома вишу, передають Патріоти України. Гідний заробіток в Україні навіть...

Рада ЄС затвердила "стелю" цін на російське дизпаливо

субота, 4 лютий 2023, 19:43

Рада ЄС 4 лютого затвердила стелю цін на нафтопродукти, які вироблені в Росії або експортуються звідти, передають Патріоти України. Як повідомляється на сайті Ради ЄС, сьогодні ухвалено рішення встановити дві граничні ціни. Одна застосовується до нафт...