Гройсман розповів, як підвищення мінімальної зарплати вплине на тарифи ЖКГ

Прем'єр нагадав, що в Україні вже привели у відповідність ринкову ціну на газ, зробивши дуже непопулярний крок.

Володимир Гройсман. Фото:Dialog.ua

Немає підстав підвищувати комунальні тарифи услід за мінімальною заробітною платою українців. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу 112 Україна, зазначають Патріоти України.

"Ніяких підстав сьогодні говорити про підвищення комунальних тарифів немає. Ми привели у відповідність ринкову ціну на газ, зробили дуже непопулярний крок, я це розумію, але з іншого боку він дуже антикорупційний. Тому що на цих всіх різницях в цінах завжди ділки заробляли мільярди" , - зазначив він.

За словами Гройсмана, "сьогодні через адресні субсидії ми допоможемо людям отримати персональну знижку".

"З іншого боку ми маємо право працювати над монетизацією субсидій, над зміною самої системи, над більшою енергоефективністю і над власним виробництвом газу. Тому сьогодні ніяких підстав для підвищення немає і не буде", - підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, на засіданні Кабінету Міністрів України 26 жовтня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд ініціює підвищення мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року у два рази, до 3,2 тис. грн. Прем'єр додав, що вперше за роки незалежності мінімальна зарплата дорівнюватиме прожитковому мінімуму. Ініціативу Кабміну підтримав президент.

Субсидії на оренду житла 2025: Українцям пояснили, хто з ВПО і за яких умов може отримати допомогу

четвер, 15 травень 2025, 17:50

Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...

Перевірте, чи ваша у списку! ТОП-5 професій, які зникнуть в Україні до 2030 року

четвер, 15 травень 2025, 11:42

Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...