Гроші не пахнуть? Велика мережа супермаркетів наважилася реформувати свою мережу у Росії

Metro поставило перед собою мету зробити у РФ акцент на оптових продажах для професійних клієнтів і стати лідируючим мультиканальним центром у цьому сегменті.

Супермаркет Metro. Фото: retailers.ua.

Великий німецький ритейлер Metro планує розвивати оптові продажі у Росії, незважаючи на те, що ЄС ввів санкції на торгівлю із Москвою через її агресію проти України, передають Патріоти України.

Компанія вирішила змінити підхід до бізнесу, щоб зробити його зручнішим. Зазначається, що Metro поставило перед собою мету зробити акцент на оптових продажах для професійних клієнтів і стати лідируючим мультиканальним центром у цьому сегменті. "Із цією метою компанія проводить переобладнання частини торгових центрів, яке дозволить зробити простір зручним із точки зору оптових продажів", — уточнили в Metro Cash&Carry.

За даними видання, зміни зачеплять 67 гіпермаркетів із 93, які працюють у Росії, а причиною для таких заходів стало падіння виручки від продажів на 8% у рублях, а також стагнація купівельного трафіку. В Metro Cash&Carry заявили, що асортимент мережі не зміниться у бік преміальних товарів.

Водночас наголошується, що бізнес у Росії позначився на фінансових результатах компанії. Загальна виручка ритейлера за шість місяців 2018-го впала на 0,3%, до €18,56 млрд. Виручка конкретно російського підрозділу скоротилася на 14,9%, до €1,5 млрд. Росія стала єдиною країною із 31, де присутній Metro, у якого впав цей показник.

На сьогодні акціонерне товариство METRO GROUP володіє четвертою за величиною у світі торговельною мережею. Основними власниками є німецькі сім'ї: Ханіель — 30% акцій, Шмідт-Рутенбек — 15,7%, Байсхайм — 9,1%. На український ринок кампанія Metro зайшла у 2003 році і швидко завоювала популярність у населення. На сьогодні в Україні працює 23 торговельні центри.

Джерело: РБК.ру

З архіву ПУ. Російський ВПК підтвердив репутацію: У Казахстані впав новітній надзвуковий російський винищувач (відео)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 21:30

Після зльоту МіГ-31 виникла пожежа в одному з двигунів та після отримання дозволу на катапультування льотчики покинули літак. 16 квітня 2020 року під час виконання планового польоту в Казахстані упав МіГ-31 місцевих військово-повітряних сил. Про це пов...

Живе лише Москва, регіони животіють: В Росії настали найбільші з 1990-х безробіття та бідність

п’ятниця, 16 квітень 2021, 21:16

"Крупнейшая с 90-х безработица, катастрофический уровень бедности, во многом хаотичная помощь регионам и неизбежное падение реальных доходов людей, которое государство не в силах сдержать. Директор региональной программы независимого Института социальн...