Європейська комісія зробила офіційну заяву з приводу набрання чинності ЗВТ між Україною та Євросоюзом. Українцям обіцяють доступ до якісних товарів за низькими цінами. Така інформація міститься в повідомленні Європейської комісії, яке присвячене вступу в силу економічної частини Договору про Асоціацію з Євросоюзом. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Диалог.
У Єврокомісії вважають, що така угода буде вигідною для українців, оскільки Україна отримає якісні продукти, а посилення конкуренції, в умовах суперництва українських продуктів з європейськими, забезпечить зниження цін. Сессіль Мальстрем, європейський коммисар з питань торгівлі заявила, що договір про Зону вільної торгівлі посилить розвиток економіки України та дозволить їй досягти фази стабілізації.
ЄС, у свою чергу, буде надавати всіляку допомогу українському підприємництву малого та середнього рівня, що послужить можливості створення робочих місць. Бізнес отримає 45 - мільйонний ринок, говорить Мальстрем. Однак, всі ці ініціативи вимагають інвестицій і успіх прийде далеко не відразу.
Європейський союз вважає, що вступ економічної частини про Асоціацію з Євросоюзом буде вигідною ініціативою як для України, так і для Європи. Бізнес України отримає вихід на найбільший ринок, який складає 500 млн. споживачів.
"Разом з поглибленою та всеохоплюючою ЗВТ відкриваються нові можливості для України як у ЄС, так і за його межами, адже європейські стандарти переважно є міжнародними. ЄС продовжить підтримувати Україну і надавати допомогу в здійсненні необхідних перетворень. Ми хочемо бачити Україну успішною з повним використанням всього потенціалу ЗВТ", - повідомляє Йоханнес Хан.
В Україні помітно зросли ціни на одну з найпопулярніших літніх ягід - черешню. За тиждень вартість, за якою садівники відвантажують ягоду, підскочила на 10%, що незабаром позначиться і на роздрібних розцінках. Головна причина подорожчання - закінчення ...
Українська енергосистема значно краще підготовлена до можливих російських атак, ніж у попередні роки. І хоча РФ продовжує постійні спроби спричинити блекаути, Україна має достатньо генерації для проходження як літніх, так і зимових піків споживання без...