Хіти тижня. Долари повертаються до США: Компанії РФ втратили за тиждень 400 мільярдів

Акції «Газпрому» з вівторка просіли на 9%, металургійні гіганти МНЛК і "Мечел" втратили 5%, ВТБ просів за тиждень на 4%, продемонструвавши мінімум з березня 2014 року, а "Сбербанк" подешевшав на 3,75%.

Росія продовжує "процвітати" під керівництвом Путіна. Ілюстрація: соцмережі.

Цей тиждень для російських компаній завершився вкрай неприємно, передають Патріоти України.

Після чергового підняття процентної ставки ФРС США і натяків на те, що така тенденція збережеться і в майбутньому, з фактично, щомісячним викачуванням з ринку до $ 50 млрд, ринок акцій, в тому числі і російських, відреагував вкрай болісно. Так, акції «Газпрому» з вівторка просіли на 9%, металургійні гіганти МНЛК і "Мечел" втратили 5%, ВТБ просів за тиждень на 4%, продемонструвавши мінімум з березня 2014 року, а "Сбербанк" подешевшав на 3,75%.

Що стосується індексів, то МосБіржа, просівши на 2,7% показала збиток компаній без малого на 200 млрд рублів. Індекс РТС далеко від неї не пішов і, обвалившись за капіталізацією на 2,4%, втратив $ 3,7 млрд. Таким чином, за тиждень ринок російських акцій просів більш ніж на 430 млрд рублів. Що тут ще можна сказати? Мабуть, клімат не той.

Наслідки відкриття Ормузської протоки: Світові ціни на нафту обвалилися до довоєнного рівня

середа, 24 червень 2026, 18:57

Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...

Столиця рф приречена на паливний голод: Московський НПЗ зупинили до 2027 року внаслідок ударів дронів - ЗМІ

середа, 24 червень 2026, 18:50

Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...