Хіти тижня. "Кримське прокляття" працює добре: Корабель з вантажем з окупованого півострова йде на дно біля берегів Туреччини (фото)

За день до цього суховантаж вийшов з окупованої Феодосії, де взяв на борт кальциновану соду кримського виробництва.

Турецький суховантаж викинуло на берег. Фото: Фейсбук.

У середу, 19 грудня, на турецьке узбережжя Чорного моря викинуло суховантаж, який до цього незаконно відвідував порт Феодосія в окупованому Криму. Про це повідомляє керівник проекту в "Майдані закордонних справ" Андрій Клименко на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Кримське прокляття" працює добре... Ще одне втрачене (турецьке) судно з кримського "чорного списку" тоне біля берегів Туреччини з вантажем кримської соди", - написав він.

Як зазначається, приблизно о 09:00 поблизу від турецького містечка Шіле (Şile), провінція Стамбул, на узбережжі Чорного моря штормом викинуло турецький суховантаж "Natalia", що за день до цього вийшов з окупованої Феодосії, де взяв на борт вантаж кальцинованої соди кримського виробництва призначенням на турецькій порт Амбарлі (Стамбул, Мармурове море).

Також повідомляється, що цей суховантаж більше 10 разів було зафіксовано на перевезеннях з окупованого Криму: возив соду, металобрухт, ільменітову руду та інше.

Скрепне горе: Будівництво "Північного потоку-2" у водах Данії затягується ще на півроку

четвер, 4 березень 2021, 19:21

До вересня багато що може трапитись з проектом, що підриває геополітичну безпеку Східної та Центральної Європи. Крім того, консорціум Nord Stream 2 AG, який стоїть за будівництвом газопроводу, повідомив, що друге російське судно "Академік Черський" ви...

Українцям введуть нові тарифи на газ уже в травні: Скільки доведеться платити

четвер, 4 березень 2021, 8:44

В Україні до 25 квітня 2021-го повинні опублікувати річні тарифи на газ, які діятимуть до 30 квітня 2022 року. Так усіх постачальників зобов'яжуть ввести пропозиції відразу на 12 місяців із фіксованою ціною. Це дозволить українцям платити за газ стабіл...