Це дуже неприємний сигнал для всього російського ринку цінних паперів. Адже Піднебесна таким чином продемонструвала недовіру перспективам бюджетоутворюючої галузі РФ, а значить і всієї російської економіки
Китайська компанія CEFC не буде купувати 14,2% акцій "Роснефти", як це анонсувалося раніше. Про розірвання відповідної угоди повідомив консорціум швейцарської компанії Glencore та суверенного фонду Катару QIA, повідомляють Патріоти України з посиланням на republic.ru. Саме через ці структури китайці повинні були викупити акції.
Одночасно консорціум для виконання своїх зобов'язань домовився про передавання 14,2% акцій "Роснефти" в 100-відсоткову дочірню компанію QIA, відзначається в прес-релізі. Зазначена угода набере чинності 7 травня, після цього частка Glencore в "Роснефти" знизиться приблизно до 0,6%, а у QIA буде 18,93%.
У "Роснефти" ситуацію не коментують: "Це не наша угода, ми не вважаємо коректним її коментувати", - роздратовано заявив представник компанії.
Нагадаємо, ще у вересні 2017 року глава "Роснефти" Ігор Сечин анонсував, що китайська компанія CEFC стане акціонером російської. У середині березня повідомлялося, що угода з CEFC відкладена на невизначений термін.
Тариф на електроенергію, який був встановлений в Україні, діятиме протягом поточного опалювального сезону. Уряд не має планів щодо його збільшення. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час "Години запитань до уряду" 17 січня, переда...
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України.
. За його словами, зростання реального ВВП У...