Хіти тижня. "Понти для лохторату": У мережі вказали на "халтуру" на Кримському мосту (фото)

Український журналіст Денис Попович звернув увагу на нехтування росіянами необхідністю повного навантаження Кримського моста перед його здачею в експлуатацію.

Для підтвердження своїх слів він показав, як свого часу випробовували мости в Києві, щоб перевірити їхню міцність і надійність. Раритетними знімками і своїми міркуваннями про хитрощі окупантів Криму він поділився на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, на першому фото зображені випробування Південного моста довжиною 1200 м в столиці України. Він має як автомобільну, так і залізничну частину (метрополітен). Тому перед його відкриттям для руху в обох напрямках були пущені завантажені піском самоскиди. Вони займали кожну смугу руху і їхали по всій довжині мосту. Але навіть це не застрахувало його від постійного пошкодження дорожнього покриття і, як наслідок, частих ремонтів.

На другому фото зображені випробування 300-метрового основного прольоту Московського (зараз Північного. - Ред.) мосту, які також здійснювалися за допомогою проходження навантажених піском великих вантажівок у кожній смузі руху, в обох напрямках і по всій довжині прольоту.

Попович додав, що по мосту Патона і зовсім пускали самохідні гармати. Таке серйозне тестування дало можливість йому добре зберегтися до наших днів, незважаючи на те, що побудований об'єкт був ще 60 років тому.

"Тепер дивимося на відео, де Путін за кермом їде на чолі колони вантажівок, що прямували по Кримському мосту. Десяток машин, найважчим вантажем в яких, мабуть, був мужик з черевцем, що сидів поруч із Путіним в кабіні КамАЗу. Понти для лохторату. Тобто, міст навмисно не отримав повноцінного навантаження, подібного до того, яке обов'язково отримували нові мости за часів СРСР перед здачею в експлуатацію. Боюся, запитати, а чому, власне?" - риторично запитує журналіст.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

неділя, 18 серпень 2019, 19:00

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів. Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня. Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайськ...

Хіти тижня. Як "Північний потік-2" може вдарити по самій РФ: Три сектори економіки, де США серйозно тіснять Росію

неділя, 18 серпень 2019, 17:30

Вашингтон тисне на Москву в Європі і на Далекому Сході в енергетичній сфері і оборонці. Боротьба навколо будівництва газопроводу "Північний потік – 2", що прокладається в обхід України, передбачає конфронтацію між США і Росією в XXI столітті. Про це пи...