
Україна не буде платити російському "Газпрому" штраф і пеню згідно з окремим рішенням Стокгольмського арбітражу. Про це на своїй сторінці в Facebook написав комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко, передають Патріоти України.
"Нічого платити за позовними вимогами "Газпром" по "бери або плати" нам точно не потрібно - це остаточне (хоча і "окреме") рішення арбітражу", - написав Вітренко.
Він нагадав, що позовні вимоги "Газпрому", за вказаною вимогою, перевищували 40 млрд доларів і росли через нарахування пені та штрафів.


Як повідомлялося раніше, Стокгольмський трибунал задовольнив вимогу НАК "Нафтогаз України" про перегляд ціни в контракті на поставку газу з російським "Газпромом" з урахуванням ринкових умов.
Російська авіакомпанія «Азимут» заявила про критичну ситуацію на ринку авіаційного пального та закликала владу терміново втрутитися. Перевізник звернувся до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту з проханням ініціювати звернення до Міністерства...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...