
Міністерство енергетики Російської Федерації розробило проект постанови про введення плати споживачів за невикористаний ними резерв електромережної потужності, який призведе до зростання тарифів на тепло, водопостачання і водовідведення. Відомство запропонувало вводити оплату "зайвої" потужності вже з 2020 року (при споживанні менше за 60% від заявленої), почавши з оплати 10% і перейшовши до повної оплати резерву до 2024 року, повідомляють Патріоти України.
У Раді виробників енергії також очікують зростання витрат на електроенергію у котельнях, електрокотельнях, насосних станціях. За оцінкою організації, це може привести до зростання тарифу на тепло для кінцевих споживачів на 3-4%.
Глава асоціації "ЖКГ і міське середовище" Олексій Макрушин називає ситуацію досить критичною. За його словами, витрати на електроенергію у водоканалів можуть вирости приблизно на 20%. "З огляду на те, що електрика — приблизно чверть у їхньому тарифі, виходить зростання на рівні 5%", — заявив експерт, уточнюючи, що у тепловиків картина схожа.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
Фанати Нідерландів вважаються одними з найкращих у вмінні створити свято й атмосферу під час футбольних форумів. Цього разу зіркою став один вболівальник "помаранчевих" виказавши фах суперофіціанта для своїх побратимів у барі, передають Патріоти Україн...