Хіти тижня. У Росії відреагували на імовірне припинення залізничного сполучення з Україною

У Мінтрансі РФ заявили, що подібні заходи "не приведуть ні до чого, окрім дискомфорту та незручностей".

У Росії заявили, що готові до скасування сполучення. Ілюстрація: соцмережі.

У Росії прокоментували можливе скасування українською владою залізничного сполучення між двома країнами. У російському міністерстві транспорту заявляють, що розглядали це питання і готові до заходів у відповідь. Про це розповів міністр транспорту РФ Євген Дітріх, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

"Мінтранс розглядав це питання і можливі наші заходи у зв'язку з можливим прийняттям такого роду рішень", - сказав Дітріх.

Він зазначив, що у разі припинення залізничного сполучення, Росія вживатиме заходи у відповідь. Однак, Дітріх вважає, що Київ не наважиться на такі заборони. "У першу чергу такого роду заходи спричинять неможливість громадян Росії і України користуватися послугами транспорту. Крім як до незручностей і дискомфорту це ні до чого іншого не приведе", - зазначив міністр.

Графіки відключення світла в Україні: Чим аварійні відрізняються від стабілізаційних

середа, 12 червень 2024, 16:50

З початком масованих російських ракетних обстрілів енергетичної інфраструктури України, громадяни познайомилися з таким малоприємним явищем як відключення світла, передають Патріоти України. Українці почали частіше стикатися з відключеннями електроенер...

В Україні сьогодні світло відключатимуть пізніше: "Укренерго" оновило графік

середа, 12 червень 2024, 14:49

Сьогодні, 12 червня, стабілізаційні відключення світла розпочнуться пізніше. Обмеження електропостачання почнуть діяти вже з 17:00, передають Патріоти України. "За інформацією від Укренерго, ситуація в енергосистемі дозволяє сьогодні задіяти графік від...