Хіти тижня. Універсальна "Надія": У мережі показали відео нового українського гвинтокрила

Застосування нового гелікоптера – різноманітне. Це можуть бути й пасажирські перевезення, робота у складі санітарної авіації, прикордонної та служби з надзвичайних ситуацій. Без дозаправки він долає до тисячі кілометрів.

Скрін відео

В Україні з’явиться гелікоптер власної розробки. На Запорізькому підприємстві "Мотор Січ" вже створено дослідний зразок, що отримав ім’я – Надія. Про це пишуть Факти, передають Патріоти України.

Розробники стверджують, що зроблений він буде винятково з вітчизняних комплектуючих. А у серійне виробництво потрапить з нового року.

Також розробники запевняють, що вертольотів такого класу в Україні ще не було. При досить невеликій вазі – 4 тонни, гвинтокрил піднімає більше тонни вантажів. До того ж, він значно дешевший в обслуговуванні та економічніший за світові аналоги.

Застосування нового гелікоптера – універсальне. Це можуть бути й пасажирські перевезення, робота у складі санітарної авіації, прикордонної та служби з надзвичайних ситуацій.

Без дозаправки гвинтокрил долає до тисячі кілометрів. Випробування борту планується наприкінці року. А з 2018 року машина має потрапити у серійне виробництво.

Під ударом "палаци Путіна": Під час візиту Зеленського Британія оголосила про нові санкції проти Росії

середа, 8 лютий 2023, 15:53

У середу, 8 лютого, коли президент України Володимир Зеленський здійснює візит до Лондона, британський уряд запровадив нові санкції проти Росії. Вони поширюються на підприємства, які постачають військове обладнання, а також на фізичних осіб та одну орг...

Виробництво, ремонт і спільні розробки військової техніки та боєприпасів: "Укроборонпром" і чеська компанія VOP CZ підписали стратегічну угоду

середа, 8 лютий 2023, 14:25

Досягнуті дмовленості є частиною угоди про створення спільного оборонного кластера України з Чеською Республікою. 6 лютого державний концерн "Укроборонпром" і чеський виробник військової техніки компанія VOP CZ підписали угоду про виробництво, ремонт і...