Хіти тижня. "В усьому винна Вітчизняна війна": Путін розповів росіянам про підвищення пенсійного віку

Російський президент спробував розповісти росіянам, що від нової пенсійної "реформи" їм стане тільки краще.

Путін спробував вкотре обдурити росіян. Фото: ТАСС.

Росії, якщо не підвищити пенсійний вік, загрожує розвал всієї системи виплат. Після нововведення чоловіки виходитимуть на "заслужений відпочинок" в 65 років, передають Патріоти України.

Про це 29 серпня під час телезвернення заявив президент РФ Володимир Путін. "Змиритися з низькими доходами пенсіонерів і чекати, коли пенсійна система "затріщить" і остаточно розвалиться? Перекласти непопулярні, але необхідні рішення на плечі наступного покоління або, розуміючи, що чекає країну через 15-20 років, з огляду на реальну ситуацію, діяти?", - пояснив Путін свою підтримку підвищення пенсійного віку.

До слова, уряд РФ на чолі з Дмитром Медведєвим пропонує підвищити пенсійний вік жінкам до 63 років, чоловікам - до 65 років. У той же час Путін запропонував підвищити пенсійний вік для жінок до 60 років, для чоловіків - до 65.

"Кожні 25-27 років у доросле життя, коли можна створювати сім'ї, заводити і ростити дітей, у нас вступає набагато менше число громадян, ніж могло і повинно було б. Так відбувається в результаті важких демографічних втрат під час Великої Вітчизняної війни. А це не тільки прямі втрати, а й мільйони ненароджених у воєнні роки", - додав Путін.

"У нас є мережеві обмеження": Українцям розповіли, що буде зі світлом найближчим часом

субота, 20 липень 2024, 17:25

Найближчим часом в українській енергосистемі очікується покращення ситуації. Цьому сприятиме скорочення термінів ремонтів енергоустаткування для підготовки його до осінньо-зимового періоду, передають Патріоти України. Про це повідомив міністр енергети...

Українця через суд змусили повернути пенсію в бюджет: Ось за яке порушення жорстко покарають

субота, 20 липень 2024, 14:45

Городнянський районний суд Чернігівської області зобов'язав пенсіонера повернути в бюджет виплату в розмірі 13 тис. грн. Він отримував пенсію у зв'язку з інвалідністю і при тому не повідомив Пенсійний фонд про своє працевлаштування, передають Патріоти ...