Хіти тижня. "В усьому винна Вітчизняна війна": Путін розповів росіянам про підвищення пенсійного віку

Російський президент спробував розповісти росіянам, що від нової пенсійної "реформи" їм стане тільки краще.

Путін спробував вкотре обдурити росіян. Фото: ТАСС.

Росії, якщо не підвищити пенсійний вік, загрожує розвал всієї системи виплат. Після нововведення чоловіки виходитимуть на "заслужений відпочинок" в 65 років, передають Патріоти України.

Про це 29 серпня під час телезвернення заявив президент РФ Володимир Путін. "Змиритися з низькими доходами пенсіонерів і чекати, коли пенсійна система "затріщить" і остаточно розвалиться? Перекласти непопулярні, але необхідні рішення на плечі наступного покоління або, розуміючи, що чекає країну через 15-20 років, з огляду на реальну ситуацію, діяти?", - пояснив Путін свою підтримку підвищення пенсійного віку.

До слова, уряд РФ на чолі з Дмитром Медведєвим пропонує підвищити пенсійний вік жінкам до 63 років, чоловікам - до 65 років. У той же час Путін запропонував підвищити пенсійний вік для жінок до 60 років, для чоловіків - до 65.

"Кожні 25-27 років у доросле життя, коли можна створювати сім'ї, заводити і ростити дітей, у нас вступає набагато менше число громадян, ніж могло і повинно було б. Так відбувається в результаті важких демографічних втрат під час Великої Вітчизняної війни. А це не тільки прямі втрати, а й мільйони ненароджених у воєнні роки", - додав Путін.

Санкції посилюються: Країни G7 підтримали заборону на імпорт російського золота – ЗМІ

субота, 25 червень 2022, 22:04

Президент США Джо Байден та інші лідери країн G7 погодили заборону на імпорт золота з Росії. Про це повідомляє репортер CNN Кейтлен Коллінз у Twitter. За її словами, Велика сімка з часом оголосить про заборону на імпорт нового золота з Росії. Це другий...

Обійти санкції не вийшло: Провідні криптовалютні біржі заблокували акаунти росіян

субота, 25 червень 2022, 16:28

Працівники Державного бюро розслідувань встановили факти використання росіянами криптовалютних бірж для обходу санкцій, застосованих щодо рф міжнародною спільнотою, передають Патріоти України. "ДБР виявило, що окремі представники криптоіндустрії дозвол...