Хіти тижня. Відомий рітейлер у Польщі "прогнувся" під українських заробітчан

"Українська полка" доступна в 31 гіпермаркеті і деяких супермаркетах мережі Carrefour.

В польських супермаркетах можна купити українські товари. Фото: wiadomoscihandlowe.pl.

Французький рітейлер роздрібної торгівлі Carrefour представив в польських магазинах полиці з українськими продуктами. Carrefour хоче залучити українців, що живуть і працюють в Польщі, відвідати свої магазини, передають Патріоти України із посиланням на видання wiadomoscihandlowe.pl.

"Українська полка" доступна в 31 гіпермаркеті і деяких супермаркетах мережі. "В рамках цього проекту вже продається близько 40 найменувань товарів українського виробництва", - йдеться у повідомленні.

На полицях можна побачити, зокрема, наступну українську продукцію: "Кава зі Львова", Грильяжі від ТМ "Жайвір", бакалію ТМ "Верес". Але вже в найближчі місяці Carrefour планує розширити наявний асортимент.

Пропозиція про продаж української продукції надійшло ще в 2017 році завдяки попиту на неї з боку споживачів.

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

"Залишили Україну на милість Путіна": Віцеміністр МЗС Литви попередив ЄС про небезпеку "Північного потоку - 2"

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 21:45

Російський газопровід "Північний потік - 2" - це велика небезпека для Європи в цілому і України зокрема. Таке попередження зробив віце-міністр закордонних справ Литви Мантас Адоменас в ексклюзивному інтерв'ю Newsweek, передають Патріоти України. "Півні...