Хіти тижня. Знаковий тренд: Відомий німецький виробник переводить потужності з Франції до України

ТОВ "Клінгспор" — підприємство зі 100% іноземними інвестиціями німецької компанії KLINGSPOR AG. Частина потужностей компанії вже знаходиться у м. Великі Мости Сокальського району.

Ілюстрація:Укрінформ

Виробник абразивних матеріалів "Клінгспор" планує у 2018-му перемістити частину виробничих потужностей з Франції в Україну. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації, інформують Патріоти України.

ТОВ "Клінгспор" — підприємство зі 100% іноземними інвестиціями німецької компанії KLINGSPOR AG. Частина потужностей компанії знаходиться у м. Великі Мости Сокальського району.

За останні чотири роки діяльності на Львівщині підприємство інвестувало в завод понад 7 мільйонів євро. На сьогодні виробничі, складські та адміністративні приміщення компанії на Львівщині займають площу 6,7 тисяч квадратних метрів.

Продукцію компанії використовують у металообробній, деревообробній промисловості, будівництві та інших галузях. Компанія працює на світовому ринку понад 125 років, а в Україні цього року планує відсвяткувати свою 10 річницю.

Інвестиції в Україну - це вигідно: Норвезька компанія "вливає" 300 млн євро в українські сонячні станції

четвер, 20 червень 2019, 18:10

Компанія Scatec Solar реалізує свої плани та проекти набагато скоріше, ніж очікувалося. Норвезька компанія Scatec Solar до кінця цього року планує розширити свій портфель сонячної енергетики України до 400 МВт, для чого збирається інвестувати € 250-300...

"Стоятиме черга" з іноземців: Зеленський обіцяє бізнесменам за 3-4 роки шалений інвестиційний прорив в Україну

четвер, 20 червень 2019, 17:58

Президент України Володимир Зеленський впевнений, що через 3-4 роки Україна може увійти до Топ-10 рейтингу Doing Business.Про це сказав голова держави заявив на зустрічі з бізнес-спільнотою в четвер у Києві, зазначають Патріоти України. "Ми працюємо на...