"Хюндаї" стануть кращими? Корейці розгортають виробництво на Львівщині

Голова київського представництва "Хюндай Корпорейшн" заявив, що компанія зацікавлена у розширенні своїх виробничих потужностей на території Львівщини з багатьох причин.

Зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки та голови Київського представництва "Хюндай Корпорейшн" Іллі Джонга. Фото:loda.gov.ua

Компанія "Хюндай Корпорейшн" збирається створити на території Львівської області загальне україно-корейське виробництво. Про це йшлося на зустрічі представників компанії з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою, зазначають Патріоти України з посиланням на прес-службу Львівської ОДА..

"Ми маємо намір створити спільне підприємство. Львівщина дуже приваблива для нас і ми розглядаємо можливість розміщення виробничої бази на території Львівської області. Саме тому і хотіли б розглянути програми для інвесторів", - заявив глава київського представництва "Хюндай Корпорейшн" Ілля Джонг.

За словами Синютки, Львівська облдержадміністрація дуже зацікавлена в розміщенні баз "Хюндая" в області. Чиновник окреслив переваги Львівщини: її розташування, інфраструктуру, безпеку, стабільну політичну ситуацію.

Окрім цього, за словами очільника Львівської ОДА, в області здійснюється супровід інвестиційних проектів. Також він зазначив, що особливістю є те, що на Львівщині збереглася традиція машинобудування та легко можна буде зайти висококваліфікованих спеціалістів у даній сфері.

Наприкінці зустрічі голова ОДА запропонував корейській стороні надати технічні вимоги для розміщення виробництва.

Рада ЄС затвердила "стелю" цін на російське дизпаливо

субота, 4 лютий 2023, 19:43

Рада ЄС 4 лютого затвердила стелю цін на нафтопродукти, які вироблені в Росії або експортуються звідти, передають Патріоти України. Як повідомляється на сайті Ради ЄС, сьогодні ухвалено рішення встановити дві граничні ціни. Одна застосовується до нафт...

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...