"Хюндаї" стануть кращими? Корейці розгортають виробництво на Львівщині

Голова київського представництва "Хюндай Корпорейшн" заявив, що компанія зацікавлена у розширенні своїх виробничих потужностей на території Львівщини з багатьох причин.

Зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки та голови Київського представництва "Хюндай Корпорейшн" Іллі Джонга. Фото:loda.gov.ua

Компанія "Хюндай Корпорейшн" збирається створити на території Львівської області загальне україно-корейське виробництво. Про це йшлося на зустрічі представників компанії з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою, зазначають Патріоти України з посиланням на прес-службу Львівської ОДА..

"Ми маємо намір створити спільне підприємство. Львівщина дуже приваблива для нас і ми розглядаємо можливість розміщення виробничої бази на території Львівської області. Саме тому і хотіли б розглянути програми для інвесторів", - заявив глава київського представництва "Хюндай Корпорейшн" Ілля Джонг.

За словами Синютки, Львівська облдержадміністрація дуже зацікавлена в розміщенні баз "Хюндая" в області. Чиновник окреслив переваги Львівщини: її розташування, інфраструктуру, безпеку, стабільну політичну ситуацію.

Окрім цього, за словами очільника Львівської ОДА, в області здійснюється супровід інвестиційних проектів. Також він зазначив, що особливістю є те, що на Львівщині збереглася традиція машинобудування та легко можна буде зайти висококваліфікованих спеціалістів у даній сфері.

Наприкінці зустрічі голова ОДА запропонував корейській стороні надати технічні вимоги для розміщення виробництва.

"Це рецесія. Що буде з євро та доларом і коли почнеться світова фінансова криза", - експерт

субота, 2 липень 2022, 6:28

"Європа з разючою точністю повторює американський сценарій, а дві найбільші економіки (США та ЄС) все більше перетворюються на "макроекономічних сіамських близнюків", що саме собою не так уже й погано, якби тільки не розганяти по спільному тілу ті самі...

Головна причина - блокування портів: Експорт з України скоротився на 23,7%, більшість товарів недоправлено в ЄС

субота, 2 липень 2022, 6:02

За перше півріччя цього року експорт з України скоротився на 23,7% у порівнянні з першим півріччям 2021 року і склав $22,8 млрд. . Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка. ....