Хто наступний, панове можновладці?: Турчинов переводить свої депозити з закордонної валюти у гривні

Поки його колеги сидять, лежать і сплять на мішках готівки, секретар РНБО вирішив власним прикладом довести українцям, що країна видибає з економічної скрути.

Секретар РНБО України Олександр Турчинов упевнений, що найближчим часом ситуація в економіці стабілізується і знову стане вигідно тримати заощадження в гривні. Про це він сказав в інтерв'ю liga.net, зазначають Патріоти України.

"Був час, коли було вигідно тримати депозити в гривні – 2005, 2006, 2007 рік. Але коли в 2008 році почалася світова фінансова криза, гривня стала більшою мірою ніж долар схильна до девальвації, тому депозити я перевів в долари", - зазначив він.

Додав, що коли економіка буде стабільнішою, він переведе свої депозити.

"Справа не в "довіряєш" або "не довіряєш". Якщо це оперативні рахунки, вони повинні бути в гривні, тому що втрати на конвертації себе не виправдають. Наприклад, коли я отримую зарплату – я не біжу в найближчий кіоск, щоб її обміняти. Якщо це довгострокові депозити, зрозуміло, що в разі якихось стрибків ви не зможете їх зняти або конвертувати. Тому для довгострокових вкладів я поки б рекомендував використовувати долари", - сказав секретар РНБО.

Він також вважає, доки у нас працює схема, яка дозволяє переміщувати вантажі через лінію розмежування - нічого не зміниться.

Нагадаємо за прогнозами авторитетних міжнародних експертних інституцій 2017 року українська економіка має зрости на 2,5%

Не тільки бойові дрони: Туреччина замовила в Україні двигун для своєї крилатої ракети

п’ятниця, 13 грудень 2019, 20:59

Компанія вже має досвід співпраці з турецькою стороною. В ході візиту Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова у Запоріжжя він відвідав ДП “Івченко-Прогрес” де йому продемонстрували діючи замовлення, с...