Через агресивну зовнішню і непродуману внутрішню політику влади РФ економічне становище російських регіонів за останні роки різко погіршилося. "Вища школа економіки" повідомила невтішну для Кремля статистику: в грудні 2016 року кількість суб'єктів Російської Федерації, де спостерігалися ознаки відновлення економіки, впала практично вдвічі, повідомляють Патріоти України.
62 російських регіони з 85 залишалися в зоні стійкої рецесії на кінець року, при цьому дві третини суб'єктів фіксували спад протягом усього останнього кварталу. Повідомляється, що зведений індекс регіональної економічної активності в кінці 2016 року впав з 52,2 до 41,7%. При цьому обвал економічних показників на рівні суб'єктів побив рекорд за дворічний період - з січня 2015 року.
Також стає ясно, що страждають в першу чергу сектори, орієнтовані на населення, доходи якого падають 26 місяців поспіль. Примітно, що в суб'єктах, що забезпечують половину валового регіонального продукту РФ, скорочуються від 80% до 100% (!) секторів економіки.
До слова, міжнародне рейтингове агентство S & P попередило в свій грудневій доповіді, що спад економіки Росії і поступове зменшення підтримки з федерального центру загрожують регіонам бюджетною кризою - до 2018 року кожен четвертий російський регіон ризикує опинитися на межі дефолту.
Експерти припускають, що незабаром регіонам доведеться позичати гроші у банків і на ринку, а це істотно дорожче. "До 2018 року у 25% російських регіонів витрати на обслуговування і погашення боргу будуть перевищувати 30% поточних доходів. Згідно з накопиченою нами міжнародною статистикою, такий рівень витрат на обслуговування і погашення боргу свідчить про дуже високу ймовірність дефолту", - підкреслюють в S & P.
Пенсійний фонд України розповів про умови призначення пільгових пенсій. Про це йдеться в матеріалі ПФУ, передають Патріоти України. Умови призначення пільгових пенсій визначені частинами 1 – 3 статті 114 та Прикінцевими положеннями Закону України від 0...
В Україні посилять правила карткових переказів: з 1 червня з картки на картку без офіційного підтвердження заробітку можна буде перераховувати на 50 тис. грн менше, ніж зараз – до 100 тис. грн. Втім готуватись до нововведення самі банки радять уже зара...