
Столична влада уклала угоду з китайською компанією про співпрацю щодо будівництва четвертої лінії метро у Києві. Документ підписали мер Києва Віталій Кличко та заступник голови правління China Pacific Construction Group Го Уін. Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації, інформують Патріоти України
Ця угода передбачає створення робочої групи із українських та китайських спеціалістів, яка розробить оптимальні технічні та фінансові рішення для реалізації проекту. "Вартість будівництва оцінюють у $2 млрд. При цьому 85% від прогнозованої вартості проекту буде забезпечено за рахунок кредиту від китайських фінансових установ", - йдеться в повідомленні.
"Це проект четвертої гілки метро від Жулян через Подільсько-Воскресенський міст до Троєщини. Він має бути завершений через 4, максимум через 5 років", - сказав Кличко.
Проект передбачає будівництво нової лінії метрополітену протяжністю майже 18 км з 13-ма станціями. Також буде побудована пересадочна лінія протяжністю 1 км між кільцевою електричкою та новою четвертою лінією.
"Можливість залучення цього кредиту розглядається Україною із наданням державної гарантії на повернення кредитних коштів. Термін повернення кредиту - від 15 до 20 років. При цьому процентна ставка буде предметом переговорів", - наголосив мер.
На ринку в Україні періодично спостерігаються справжні «аномалії», коли ціни на овочі чомусь значно зростають. При цьому ціла низка продуктів може подорожчати до кінця літа на 20%, передають Патріоти України. Про це повідомив під час брифінгу в Media C...
В Україні протягом липня валютний ринок залишатиметься стабільним — без різких коливань. Другий місяць літа навряд чи стане місяцем валютних сенсацій. Чому не буде різких коливань найближчим часом, розповів банкір Тарас Лєсовий у коментарі «УНІАН», пер...