"Безумовно космос став величезним бізнесом – 270 млрд в рік. І він росте близько 10% в рік. Ніякої іншої галузі в світі не існує, де були б такі високі темпи зростання і, звичайно, високі прибутки", – сказав Радченко.
"Щодо спільних проектів з Росією, звичайно, ми мали серйозну втрату. Ми втратили російський ринок нашої готової продукції, втратили російських поставщиків готової продукції і комплектуючих матеріалів, і космічна галузь України була в дуже серйозній ситуації, коли, нам треба займатися і імпортозаміщенням, і пошуком ринків для нашої готової продукції", – розповів він.
Разом з тим він наголосив: "Нашими інженерами і конструкторами практично це питання вирішено. У нас є можливості виключити із будівництва тих проектів, які ми на сьогодні запланували, російську комплектацію і матеріали. Тобто український космос без Росії – можливий".
Посли Європейського Союзу перебувають на етапі узгодження 18-го пакету санкцій проти Росії, який включатиме зниження граничної ціни на російську нафту. Так, ціна на російську нафту становитиме близько 47 доларів за барель, що на 15% нижче середньої рин...
Президент США Дональд Трамп, розчарований діями Кремля, почав серйозно розглядати нові економічні заходи проти Росії. Серед них - можливість глобального нафтового ембарго, яке суттєво вдарить по військовій економіці РФ. Попри численні звернення президе...