"Безумовно космос став величезним бізнесом – 270 млрд в рік. І він росте близько 10% в рік. Ніякої іншої галузі в світі не існує, де були б такі високі темпи зростання і, звичайно, високі прибутки", – сказав Радченко.
"Щодо спільних проектів з Росією, звичайно, ми мали серйозну втрату. Ми втратили російський ринок нашої готової продукції, втратили російських поставщиків готової продукції і комплектуючих матеріалів, і космічна галузь України була в дуже серйозній ситуації, коли, нам треба займатися і імпортозаміщенням, і пошуком ринків для нашої готової продукції", – розповів він.
Разом з тим він наголосив: "Нашими інженерами і конструкторами практично це питання вирішено. У нас є можливості виключити із будівництва тих проектів, які ми на сьогодні запланували, російську комплектацію і матеріали. Тобто український космос без Росії – можливий".
Російська алмазодобувна компанія «Алроса» планує скоротити витрати на співробітників і видобуток на тлі кризи в галузі, призупинити розробку найменш рентабельних активів. Про це повідомляє The Moscow Times, передають Патріоти України. «Алроса», один із...
У Росії перестав літати кожен другий літак Airbus A320/A321neo : із 66, що знаходяться в розпорядженні російських авіакомпаній, у повітря більше не піднімаються 34, передають Патріоти України з посиланням на російський "Комерсант". Найбільш складна сит...