Кожна область "під ковпаком"?: У Гройсмана пояснили, як контролюватимуть виконання закону про підвищення мінімальної зарплати

В уряді запланували створення робочих груп, які будуть реагувати на скарги громадян щодо невиконання рішення уряду про підвищення мінімального рівня оплати праці до 3200 грн.

Павло Розенко. Фото:YouTube

Уряд України планує сформувати в регіонах країни міжвідомчі робочі групи для моніторингу ситуації з виконанням рішення Кабміну про підвищення заробітної плати до 3200 грн. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

Міністр виступив під час засідання міжвідомчої робочої групи щодо забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці. "Аналогічні міжвідомчі робочі групи повинні бути створені на рівні кожної області. Робочу групу має очолити людина за посадою не нижче заступника голови ОДА", - цитує Розенка прес-служба віце-прем'єра.

За його словами, такі робочі групи будуть реагувати на скарги громадян щодо невиконання рішення уряду про підвищення мінімального рівня оплати праці до 3200 грн.

Як повідомлялося раніше, наприкінці грудня минулого року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пригрозив представникам бізнесу штрафами в сотні тисяч гривень за ухилення від виконання вимог законодавства щодо підвищення мінімальної заробітної плати.

На початку грудня Верховна Рада України прийняла розроблений Кабінетом міністрів закон про підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної зарплати вдвічі - до 3200 грн.

Субсидії на оренду житла 2025: Українцям пояснили, хто з ВПО і за яких умов може отримати допомогу

четвер, 15 травень 2025, 17:50

Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...

Перевірте, чи ваша у списку! ТОП-5 професій, які зникнуть в Україні до 2030 року

четвер, 15 травень 2025, 11:42

Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...