Кремль не дрімає: У "Нафтогазі" заявили, що Росія спонсорує блокування видобутку газу в Україні

"Газпром" і Росія витрачають гроші, спонсоруючи певні сили в Україні, які блокують нові родовища, видобуток газу і брешуть місцевим жителям про екологічні наслідки.

Андрій Коболєв. Фото: РБК.

Голова правління національного холдингу «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що Росія і її найбільша газовидобувна компанія «Газпром» спонсорують групи впливу, які блокують діяльність з видобутку природного газу в Україні. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

«Потрібно скорочувати вплив проросійських груп. Ні для кого не є секретом, що «Газпром» і Росія витрачають гроші, спонсоруючи певні сили в Україні, які блокують нові родовища, видобуток газу і які брешуть місцевим жителям про екологічні наслідки», - цитує УНІАН слова Коболєва.

Також він навів приклад Харківщини, де нещодавно «негативно налаштовані люди, які не мають нічого спільного з місцевими жителями, намагалися блокувати переговори про освоєння нових ділянок».

Красиво та траурно, або І Третя світова під звичні мотиви: Компанія Ford припиняє виробництво автомобілів в Росії, закриття відзначили "Прощанням Слов'янки"

четвер, 20 червень 2019, 14:44

"Може Путін допоможе?" десь в глибіні душі сподіваються сіромахи із російської глибинки, де з нормальною роботою зовсім негусто. Компанія Ford повністю згортає виробництво автомобілів в РФ. Працівники одного з заводів зняли прощальне відео на честь сум...

Скрепи на веслах: Експерти розкритикували «найсучасніший» російський корабель

четвер, 20 червень 2019, 9:23

Головний фрегат «Адмірал Горшков» проекту 22 350 Військово-морського флоту (ВМФ) Росії є найсучаснішим російським бойовим кораблем, проте не відправляється в далеке плавання без буксировочной техніки. Як відомо, головний фрегат «Адмірал Горшков» заклад...