Кремль не дрімає: У "Нафтогазі" заявили, що Росія спонсорує блокування видобутку газу в Україні

"Газпром" і Росія витрачають гроші, спонсоруючи певні сили в Україні, які блокують нові родовища, видобуток газу і брешуть місцевим жителям про екологічні наслідки.

Андрій Коболєв. Фото: РБК.

Голова правління національного холдингу «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що Росія і її найбільша газовидобувна компанія «Газпром» спонсорують групи впливу, які блокують діяльність з видобутку природного газу в Україні. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

«Потрібно скорочувати вплив проросійських груп. Ні для кого не є секретом, що «Газпром» і Росія витрачають гроші, спонсоруючи певні сили в Україні, які блокують нові родовища, видобуток газу і які брешуть місцевим жителям про екологічні наслідки», - цитує УНІАН слова Коболєва.

Також він навів приклад Харківщини, де нещодавно «негативно налаштовані люди, які не мають нічого спільного з місцевими жителями, намагалися блокувати переговори про освоєння нових ділянок».

Горе скреп: Китай обійшов Росію в престижному рейтингу виробників зброї

понеділок, 27 січень 2020, 11:58

Китай випередив Росію в рейтингу виробників зброї та займає друге місце після США, повідомляють Патріоти України.з посиланням на матеріали Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем світу (SIPRI). Повідомляється, що раніше в щорічний то...

Долар у банках помітно впав за вихідні: Що відбувається на валютному ринку України

понеділок, 27 січень 2020, 8:58

Національний банк України в понеділок, 27 січня, зафіксував офіційний курс гривні щодо долара на позначці 24,33 грн/$. Порівнюючи з попереднім робочим днем, американська валюта подешевшала на 19 копійок. Про це свідчать дані НБУ, передають Патріоти Ук...