Кремль загрожує глобальною енергетичною кризою у відповідь на нові санкції США

Прес-секретар Путіна Пєсков зазначив, що якщо пропозиції американських сенаторів будуть прийняті, це завдасть шкоди всьому світовому енергетичному ринку. При цьому він допустив, що негативні наслідки можливі і для Росії, але "країна впорається".

Дмитро Пєсков. Фото:http://www.unn.com.ua/

Нові санкції США проти Росії можуть погіршити не тільки двосторонні відносини, а й завдати шкоди глобальній економіці. Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков у відповідь на повідомлення про реєстрацію у США законопроекту про санкції щодо Росії за спроби вплинути на минулі в США президентські вибори за допомогою кібератак, передають Патріоти України з посиланням на РИА Новости.

Пєсков зазначив, що якщо пропозиції американських сенаторів будуть прийняті, це завдасть шкоди всьому світовому енергетичному ринку. При цьому він допустив, що негативні наслідки можливі і для Росії, але "країна впорається".

"Немає жодного сумніву, що сама система, сам сектор цієї економіки - він знайде відповідні компенсаційні заходи для того, щоб мінімізувати будь-який можливий збиток від таких дій, якщо це буде реалізовано", - зазначив Пєсков.

Як повідомлялося раніше, 10 січня група сенаторів від Республіканської та Демократичної партій США, в тому числі Джон Маккейн, представили законопроект про санкції щодо Росії за спроби вплинути за допомогою кібератак на минулі в Сполучених Штатах Америки президентські вибори. Санкції, зокрема, можуть торкнутися російського ПЕК.

У Гонтаревої розсекретили кількість українців-вкладників російських банків

четвер, 23 березень 2017, 17:19

За її словами, нині вкладники цих банків не мають можливості скористатися своїми грошима через блокування банків. 1,7 млн українців тримають гроші в банках з російським державним капіталом. Про це повідомила заступник голови Національного банку Катерин...

У Кабміні анонсували постанову про заборону купувати вугілля в Росії

четвер, 23 березень 2017, 0:17

Попередньо проект постанови буде винесено на розгляд Кабміну через одне засідання. Кабінет міністрів України має намір заборонити імпорт енергетичного вугілля з Російської Федерації. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Україн...