Крим у паніці: На п'яти свинофермах виявлено небезпечний вірус

Аксьонов заборонив вивіз живих свиней, під суворою забороною також знаходиться вивезення всієї свиної продукції і сировини.

Свині. Фото: Otravilsja.ruУ Криму на 5 свинофермах Аксьонова виявлений вірус АЧС. Знищено понад 1,5 тисячі заражених свиней, падіж почався в перших числах січня 2017 року. Епіцентр вогнища зараження – село Дмитрівка, воно "відрізане від цивілізації і оточене блокпостами". Дані надійшли від так званого "голови держкомітету" ветеринарії окупованого Криму Валерія Іванова, повідомляють Патріоти України.

"Отчуждено в Дмитровке в очагах и первой угрожаемой зоне 1 тыс. 587 живых свиней. Еще свиньи находятся на одной из ферм, сейчас с собственником решается вопрос об отчуждении согласно правилам", - сказав Іванов.

Крім цього, стало відомо, що "голова" Криму Аксьонов видав два укази про те, щоб на карантин перевели здорових особин і в його п'яти особистих підсобних господарствах - у Дмитрівці і в першій зоні, що під загрозою, радіусом 5 км від вогнища. Аксьонов заборонив вивіз живих свиней, під суворою забороною також знаходиться вивезення всієї свиної продукції і сировини за межі першої зони, що під загрозою.

У Гонтаревої розсекретили кількість українців-вкладників російських банків

четвер, 23 березень 2017, 17:19

За її словами, нині вкладники цих банків не мають можливості скористатися своїми грошима через блокування банків. 1,7 млн українців тримають гроші в банках з російським державним капіталом. Про це повідомила заступник голови Національного банку Катерин...

У Кабміні анонсували постанову про заборону купувати вугілля в Росії

четвер, 23 березень 2017, 0:17

Попередньо проект постанови буде винесено на розгляд Кабміну через одне засідання. Кабінет міністрів України має намір заборонити імпорт енергетичного вугілля з Російської Федерації. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Україн...