Крим у паніці: На п'яти свинофермах виявлено небезпечний вірус

Аксьонов заборонив вивіз живих свиней, під суворою забороною також знаходиться вивезення всієї свиної продукції і сировини.

Свині. Фото: Otravilsja.ruУ Криму на 5 свинофермах Аксьонова виявлений вірус АЧС. Знищено понад 1,5 тисячі заражених свиней, падіж почався в перших числах січня 2017 року. Епіцентр вогнища зараження – село Дмитрівка, воно "відрізане від цивілізації і оточене блокпостами". Дані надійшли від так званого "голови держкомітету" ветеринарії окупованого Криму Валерія Іванова, повідомляють Патріоти України.

"Отчуждено в Дмитровке в очагах и первой угрожаемой зоне 1 тыс. 587 живых свиней. Еще свиньи находятся на одной из ферм, сейчас с собственником решается вопрос об отчуждении согласно правилам", - сказав Іванов.

Крім цього, стало відомо, що "голова" Криму Аксьонов видав два укази про те, щоб на карантин перевели здорових особин і в його п'яти особистих підсобних господарствах - у Дмитрівці і в першій зоні, що під загрозою, радіусом 5 км від вогнища. Аксьонов заборонив вивіз живих свиней, під суворою забороною також знаходиться вивезення всієї свиної продукції і сировини за межі першої зони, що під загрозою.

Крок до енергонезалежності: У Чорнобильській зоні розпочали будівництво сонячної електростанції, - Гройсман

субота, 29 квітень 2017, 19:00

Уже отримано 50 заявок від інвесторів, наголосив прем'єр. В Чорнобильській зоні розпочалося будівництво першої сонячної електростанції. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Кабміну Володимир Гройсман посилаючись на міністра екології і при...

У Москві передумали: Електроенергії з Росії підприємства "ЛНР" не отримають, шахти на межі катастрофи

субота, 29 квітень 2017, 18:43

Найрентабельнішим шахтам ОРЛО загрожує затоплення та втрата обладнання. Зараз звичайні споживачі в "ЛНР" електроенергію отримують стабільно. Але підприємства поки стоять без електроенергії. Про це пише російська Газета.ru, передають Патріоти України. В...