"Курмаршал" чомусь не несеться: Жителі "ДНР" скаржаться на дефіцит курятини

Місцеві жителі підозрюють, що дефіцит був створений ватажками "молодої республіки" та їхніми "діловими партнерами" штучно.
"Шахтарська птахофабрика". Фото: соцмережі.

Жителі ОРДО в соціальних мережах скаржаться на дефіцит курятини, яка останнім часом подорожчала і її наявність в торгових точках стало проблемною, передають Патріоти України.

Зараз в окупованих містах в фірмових магазинах Шахтарської птахофабрики спостерігаються черги в 20-30 чоловік. У своїх коментарях люди пишуть: «А эти все стоят в очередях. На блокпостах, за пакетами хвеникса, теперь — за спинками и пупками. Донецк. Сейчас. Возле магазина „Шахтерская Птицефабрика“ очередь за курицей».

«Донецк. Бакины. Полдень, жара… А возле магазина „шахтерская птицефабрика“ очередь 20 человек… „Бек ин юэссесария“ в действии…».

«Донецк. На текстиле тоже почти всегда очередь».

«Донецк. Внутри — не протолкнуться. На 30 квадратах свободной площади в 2 раза больше людей, чем на улице. Такая очередь с 8 утра. Караулят, стоят, ждут привоза, как в середине 70-х за мясом».

«Макеевка. Меня интересовало куриное филе. В 4 магазина зашла — его нет, раскупили. Цена была 199−220 рублей за кг».

«Местные пенсионерки ежедневно просто исключают всякую возможность простым работягам, идущим с работы, вообще что-либо купить. Они занимают очередь в 7 утра и сидят вокруг с авоськами в ожидании привоза… Орут, дерутся, какие-то списки в лицо тычут…».

Чи буде в Україні долар по 50: Економіст оцінив реалістичність "бюджетного" прогнозу

понеділок, 26 вересень 2022, 19:22

У проєкті бюджету на 2023 рік закладено офіційний курс долара 50 грн/дол (на кінець року середньорічний - 42 грн). Однак такий прогноз може і не здійснитися, адже фактично курс української валюти зараз залежить від перебігу розв'язаної Росією війни, пе...

Коли включать опалення в Україні - дата і особливості опалювального сезону

понеділок, 26 вересень 2022, 16:47

Опалювальний сезон в Україні, незважаючи на війну, збираються почати вчасно. Українців попереджають, що опалювальний сезон 2022-2023 буде найскладнішим за останні 30 років, оскільки ворог обстрілює енергетичну інфраструктуру. Але ми всі сподіваємося, щ...