"Курмаршал" чомусь не несеться: Жителі "ДНР" скаржаться на дефіцит курятини

Місцеві жителі підозрюють, що дефіцит був створений ватажками "молодої республіки" та їхніми "діловими партнерами" штучно.
"Шахтарська птахофабрика". Фото: соцмережі."Шахтарська птахофабрика". Фото: соцмережі.

Жителі ОРДО в соціальних мережах скаржаться на дефіцит курятини, яка останнім часом подорожчала і її наявність в торгових точках стало проблемною, передають Патріоти України.

Зараз в окупованих містах в фірмових магазинах Шахтарської птахофабрики спостерігаються черги в 20-30 чоловік. У своїх коментарях люди пишуть: «А эти все стоят в очередях. На блокпостах, за пакетами хвеникса, теперь — за спинками и пупками. Донецк. Сейчас. Возле магазина „Шахтерская Птицефабрика“ очередь за курицей».

«Донецк. Бакины. Полдень, жара… А возле магазина „шахтерская птицефабрика“ очередь 20 человек… „Бек ин юэссесария“ в действии…».

«Донецк. На текстиле тоже почти всегда очередь».

«Донецк. Внутри — не протолкнуться. На 30 квадратах свободной площади в 2 раза больше людей, чем на улице. Такая очередь с 8 утра. Караулят, стоят, ждут привоза, как в середине 70-х за мясом».

«Макеевка. Меня интересовало куриное филе. В 4 магазина зашла — его нет, раскупили. Цена была 199−220 рублей за кг».

«Местные пенсионерки ежедневно просто исключают всякую возможность простым работягам, идущим с работы, вообще что-либо купить. Они занимают очередь в 7 утра и сидят вокруг с авоськами в ожидании привоза… Орут, дерутся, какие-то списки в лицо тычут…».

Не скасували? У "Приваті" та "Ощаді" розповіли, які обмеження на перекази діють для українців

неділя, 6 квітень 2025, 9:08

В Україні обмеження на перекази між фізичними особами у розмірі 150 тис. грн на місяць або 50 тис. грн для клієнтів із високим рівнем ризику продовжують діяти і після 1 квітня. Хоча НБУ скасував таке обмеження, воно продовжить діяти завдяки меморандуму...

Це буде удар! Трамп повертає світ на початок ХХ століття, Велика депресія може повторитися, - економіст

неділя, 6 квітень 2025, 8:50

Запровадження президентом США Дональдом Трампом мит на товари з усіх країн світу щонайменш на рівні 10%, а для низки держав і в рази вище, повертає світ у ситуацію початку ХХ століття і може спровокувати сильну економічну кризу, порівнянну з Великою де...