Львівські зеки посилять японський автопром

Fujikura має намір працевлаштувати на виробничих лініях в колоніях Львівської області понад 400 засуджених.

Ілюстрація:https://lviv.depo.ua

ТОВ "Фуджікура Аутомотів Україна Львів", підконтрольне японському виробнику електрообладнання та телекомунікаційних систем Fujikura, відкриває виробничі лінії у виправних колоніях Львівської області. На них будуть працювати близько 400 засуджених. Про це йдеться на сайті Львівської обласної державної адміністрації, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, це питання обговорили голова Львівської ОДА Олег Синютка та міністр юстиції України Павло Петренко.

За словами начальника управління Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Мін'юсту Михайла Дзюдзя, вже відкрито виробництво в Личаківській виправній колонії (ІК) №30.

Триває підготовка до відкриття виробничих ліній в Дрогобицькій ІК №40 і в Збаразькій ІК №63 мінімального рівня безпеки із загальними умовами утримання жінок.

"Фуджікура Аутомотив Україна Львів" в квітні і вересні 2016 року відкрила два заводи кабельних мереж для автомобілів на Львівщині. У травні поточного року перший віце-прем'єр; міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів повідомив про намір Fujikura відкрити ще два заводи у Вінниці та Черкасах. Кожен на 1,5 тис. нових робочих місць.

Крім того, за його словами, "Фуджікура Аутомотів Україна Львів" також планує розширити роботу двох основних підприємств у Львівській області та збільшити штат зайнятих на них працівників з 2 тис. до 3 тис.осіб.

У той же час проблема забезпечення подібних виробництв працівниками загострюється, зокрема, через міграцію українців на тимчасові роботи в країни Європи.

Компанія Fujikura заснована в 1885 році в Японії і поступово розрослася до міжнародної корпорації, що займається інноваційними технологіями. Оборот компанії перевищує 5 млрд євро на рік. Представництва компанії працюють в США, Сінгапурі, Малайзії, Великобританії, В'єтнамі та Індії. Її штат налічує понад 50 тис. працівників по всьому світу.

Катастрофа на Каховській дамбі позначиться на інших ГЕС України - міністр енергетики

вівторок, 6 червень 2023, 21:53

Катастрофа на Каховській ГЕС позначиться на інших гідроелектростанціях через що може виникнути дисбаланс в енергосистемі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики України з посиланням на слова міністра енергетики України Германа Галущенко,...

В "Укргідроенерго" розповіли, як руйнування Каховської ГЕС вплине на енергосистему

вівторок, 6 червень 2023, 18:22

Генеральний директор ПрАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота розповів, чи будуть зміни у роботі енергосистеми після того, як російські загарбники зруйнували Каховську ГЕС. Про це він розповів в етері національного телемарафону. Він зазначив, що Каховська с...