"Машина, пронизана проблемами": Індія відмовилася від російських МіГ-29 через постійні поломки

Всього Індія від Росії отримала 45 одиниць МіГ-29К. Поставки не передбачали технічне обслуговування літаків, яке необхідно було оплачувати окремо.
МіГ-29К. Фото: РІА "Новости".

У відмові Індії від поставок радянського (російського) палубного багатоцільового винищувача четвертого покоління МіГ-29К винен виробник (корпорація "МіГ"). Про це пише російський тижневик "Звезда", передають Патріоти України.

Видання зазначає, що індійські військові відгукувалися про літак як про машину, яка "пронизана проблемами". Зокрема, у фахівців були претензії до якості планера, системи управління і тренувальної програми-симулятора. Найбільше проблем спостерігалося з силовою установкою, внаслідок чого з лютого 2010 року через заводський брак з експлуатації вилучено 40 двигунів. "Приземлення на палубу авіаносця скидається на жорстку посадку, - наводить видання думку льотчиків. - Літак потребує частого ремонту. Через такі посадки постійно проявляються структурні дефекти".

На думку директора російського Центру аналізу стратегій і технологій (ЦАСТ) Руслана Пухова, ситуація, що склалася навколо МіГ-29К, є "дійсно дуже неприємною історією", через яку "МіГ" не запросили взяти участь у тендері на індійський корабельний літак. "Брати участь будуть французи, шведи, американці ...", - сказав експерт.

У листопаді Індія вирішила відмовитися від використання МіГ-29К. Заміна російським літакам буде обрана в ході тендеру. Всього Індія від Росії отримала 45 одиниць МіГ-29К. Поставки не передбачали технічне обслуговування літаків, яке необхідно було оплачувати окремо. В "МіГ" відхрещуються від неполадок з поставленими винищувачами.

У квітні Індія призупинила співпрацю з Росією за проектом FGFA (Fifth Generation Fighter Aircraft), який передбачає створення на основі російського Су-57 першого індійського винищувача п'ятого покоління.

Українцям пропонують роботу в ЄС: У яких країнах та скільки платять

субота, 28 січень 2023, 12:24

Українцям у ЄС пропонують роботу із зарплатою від 34 тис. до 72,2 тис. грн на місяць без особливих навичок. При цьому кількість вакансій значно зменшилась. Про це OBOZREVATEL розповіли аналітики EWL. Найбільше вакансій традиційно у Польщі. Польща. Робо...

Стало відомо, коли в Україні може початися дефіцит бензину - озвучено строки

субота, 28 січень 2023, 10:06

В Україні в березні-квітні може бути дефіцит пального. При цьому ситуація катастрофічною не буде. Це пов'язано з відмовою країн Європейського Союзу (ЄС) від постачання російських нафтопродуктів. У перші місяці після введення ембарго можуть бути невелик...