
На засіданні штабу у Сімферополі колишній «браток» «Гоблін» «крив підлеглих, як у кращі свої часи бандитських 90-х, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Крим. Реалії".
Аксьонов обурився відімкненням світла за загальною схемою будинків, життєдіяльність яких повністю залежить від електрики.
"Підключіть будинки, які повністю електрофіковані, за окремою схемою – від мегаватників. Підключіть! Говорили, б... , сто раз, доручення були дані, ніде ні чорта не працює! За вас за всіх працювати скоро доведеться самим. Добитися результату – немислима річ. Починаю дідуся Сталіна розуміти", – сказав він.
Також Аксьонов незадоволений відімкненням котелень. Він обіцяє звільнити чиновників, які не виконують доручення центрального штабу, і для решти проводити наради з 18.00 до 00.00, "поки вони не почнуть нормально працювати".
Нагадаємо, після пошкодження 30 грудня високовольтної лінії, по якій з материкової частини України на анексований Росією Крим подавалася електроенергія, півострів відчуває брак світла. Не вистачає близько третини потужностей, через що в пікові навантаження відбуваються відключення. Місцеві жителі повідомляють, що подачу тепла істотно скоротили. У Керчі температура в квартирах становить всього 10-14 градусів тепла.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...