"Мізків не вистачить". "Антонов" оцінив заяву Росії стосовно "піратського" випуску модернізованих українських "Русланів"

У прес-служба підприємства наголосили, що виготовлення літаків сімейства Ан-124 під маркою "Антонов" без участі ДП "Антонов" неможливе.

Ан-124-100 "Руслан". Фото:УНІАН

Державне підприємство "Антонов" не збирається відновлювати співпрацю з російською стороною для виготовлення та модернізації літаків Ан-124-100 "Руслан". "Питання про відновлення серійного виробництва літаків Ан-124-100 "Руслан" з російською стороною фахівцями ДП "Антонов" не обговорюється". Таку відповідь на запит Обозревателя дали у прес-службі підприємства, зазначають Патріоти України.

Про можливості Росії самостійно виготовляти і модернізувати літаки "Руслан" у прес-службі повідомили, що в Ульяновську був побудований виробничий комплекс, що отримав назву "Авіастар", саме для випуску "Русланів". За допомогою ДП "Антонов" було запущено серійне виробництво цього літака та випущено 36 літаків.

"Якщо йдеться про модернізацію, то передбачається внесення змін до типової конструкції. При цьому тільки розробник літака - ДП "Антонов" володіє всіма технічними знаннями та необхідною інформацією про конструкцію, властивості ресурсу, терміни служби та льотної придатності літаків Ан-124-100, включаючи дані випробувань та аналізів, необхідних для збереження цілісності конструкції. Таким чином, виготовлення літаків сімейства Ан-124 під маркою "Антонов" без участі ДП "Антонов" неможливе", - йдеться у повідомленні.

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...

Індія тестує нове джерело енергії, що може поставити "хрест" на традиційній сонячній енергетиці

субота, 12 липень 2025, 9:32

Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...