Про це повідомив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера в Україні Олег Устенко, повідомляють Патріоти України з посиланням на golos.ua
«Україна сама брала на себе зобов'язання і меморандум з МВФ вона писала сама. І Нацбанк його підписував, і Міністерство фінансів, і глава Кабінету Міністрів, і Президент України, що, до слова сказати, не є звичайною практикою, але це саме так використовується по відношенню до України », - зазначив економіст.
За його словами, саме українська сторона запропонувала ліквідувати дефіцит НАК «Нафтогазу» шляхом підвищення тарифів для населення замість того, щоб провести реформу і позбутися від корумпованого посередника.
Що стосується, власне, позиції МВФ, то, за словами Устенка, він (фонд) ніколи не наполягає на підвищенні пенсійного віку, підвищення тарифів або збільшення податків.
Як підкреслив експерт, фахівці фонду наполягають виключно на те, що уряд країни-партнера повинно продемонструвати методи зниження дефіциту держбюджету, довівши тим самим свою слатежеспособность.
Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд стурбований відстрочкою української влади щодо підвищення тарифів на газ з квітня 2016 р Фонд також чекає ясності щодо майбутньої долі уряду країни. Про це сказав постійний представник МВФ в Україні Жерома Ваше. Він підкреслив, що МВФ "вимагає ясності щодо команди, яка реалізує цю політику і візьме зобов'язання, про які вже домовилися".
В Україні діє обов'язкова повірка лічильників води, яка проводиться кожні чотири роки. Процедура необхідна для підтвердження точності та правильної роботи приладів обліку. На відміну від лічильників газу, де періодичну повірку завжди оплачує облгаз, за...
Європейська комісія (ЄК) зрештою нібито відкличе або ж поступово відмовиться від запропонованого проєкту бюджету Європейського союзу (ЄС) на 2 трильйони євро, передають Патріоти України з посиланням на прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, якого ци...