"Ми ж все виправили, майже!": "Укравтодор" виправдовується за потрапляння вітчизняних шляхів на дно всесвітнього рейтингу

Поганий стан доріг в "Укравтодорі" пояснюють недофінансуванням, через яке пропускали міжремонтні терміни, і невідповідність доріг сучасним навантаженням.

Ілюстрація:svidok.info

У Державному агентстві автомобільних доріг України ("Укравтодор") прокоментували дані світового рейтингу Global Competitiveness Index 2017-2018, в якому Україна за якістю доріг опинилася на 130 місці із 137-ми країн. Державне агентство зазначає, що даний рейтинг складений на підставі даних за 2016 рік і не враховує ремонти 2017-2018 років. Про це пише УНІАН, інформують Патріоти України.

"Рейтинг The World Economic Forum стосовно якості інфраструктури в Україні та доріг, зокрема, базується на основних ключових даних 2016 року, про що чітко вказано в аналізованому матеріалі. В даному дослідженні не враховано результати проведення ремонтів 2017 – початку 2018 року та відповідно, оцінка якості дорожньої інфраструктури здійснена без урахування цього фактору", - йдеться в коментарі на сайті "Укравтодору".

Водночас, в "Укравтодорі" визнають, що велика частина мережі українських доріг досі знаходяться в незадовільному та наближеному до незадовільного стані.

"Дійсно, згідно із рейтингом Global Competitiveness Index Україна посідає 130 місце. І це поганий результат. Однак це результат на кінець 2016 року. Протягом 2017-початку 2018 року галузь отримала фундаментальні зміни, які протягом найближчих п’яти років кардинально змінять ситуацію на дорогах", - додають у відомстві.

Поганий стан доріг в "Укравтодорі" пояснюють недофінансуванням, через яке пропускали міжремонтні терміни, і невідповідність доріг сучасним навантаженням. Також відомство акцентує увагу на тому, що відповідно до рейтингу Global Competitiveness Index, найбільш проблемними факторами для ведення бізнесу в Україні (за результатами 2016 року) названо високий рівень інфляції, високий рівень корупції, нестабільну політичну ситуацію, ставки податків та податкове регулювання.

В Україні різко впав попит на готівкові долари та євро: Аналітик пояснив, що тепер скуповують українці

неділя, 15 червень 2025, 9:02

Українці почали більше скуповувати безготівкову іноземну валюту – насамперед долари і євро. За попередній тиждень (2-8 червня) кількість таких операцій зросла у два рази – з 10 млн до 20 млн доларів на день (в еквіваленті). Проте, як стверджують експер...

Пенсійна реформа в Україні: Стало відомо, як на виплати вплинуть "бали"

субота, 14 червень 2025, 21:30

В Україні давно назріла пенсійна реформа, адже існуюча нині система пенсійних виплат не може задовольнити багатьох українців, так як не дотягує навіть до прожиткового мінімуму, передають Патріоти України. В той же час багатьох пенсіонерів «лякають» нам...