На Харківщині знайшли потужне родовище газу

За попередніми розрахунками фахівців УкрНДІгазу, приріст запасів газу по свердловині складає близько 200 млн. метрів куб.

На Харківщині знайшли нове родовище газу. Фото: Сегодня.

У Харківській області знайдено родовище газу із запасами близько 200 млн кубометрів. Про це повідомляє прес-служба «Укргазвидобування», передають Патріоти України.

Повідомляється, що «Укргазвидобування», найбільша газовидобувна компанія України, отримала промисловий дебіт природного газу із розвідувальної свердловини №8 Чкалівського родовища. Свердловина досягла проектної глибини 2900 м і розкрила проектний горизонт.

«В результаті освоєння свердловини, «Укргазвидобування» отримало промисловий дебіт 150 тис. м3 на добу. За попередніми розрахунками фахівців УкрНДІгазу, приріст запасів газу по свердловині складає близько 200 млн. м куб.», – йдеться у повідомленні. Також нагадується, що на початку березня цього року ПАТ «Укргазвидобування», вперше з часів СРСР, отримало промисловий дебіт більше 1 млн кубометрів газу на добу з нової свердловини.

"Метінвест" Ахметова та Новинського відновив поставки вугілля з РФ

понеділок, 11 листопад 2019, 21:30

Востаннє подібний імпорт здійснювався на початку літа цього року. Авдіївський коксохімічний завод холдингу "Метінвест" отримав погодження на поставки вугілля від російської компанії "Северсталь менеджмент". Про це стало відомо з даних Міністерства екон...

Криза "зеленої енергетики": "Укренерго" вдарить по найдинамічнішій галузі вітчизняного виробництва

понеділок, 11 листопад 2019, 21:05

Системний оператор НЕК "Укренерго" з огляду на швидкозростаючу кількість нових потужностей малопрогнозованої вітрової та сонячної генерації та недостатність маневрових потужностей в енергосистемі в кінці квітня - початку травня наступного року буде зму...