На Харківщині знайшли потужне родовище газу

За попередніми розрахунками фахівців УкрНДІгазу, приріст запасів газу по свердловині складає близько 200 млн. метрів куб.

На Харківщині знайшли нове родовище газу. Фото: Сегодня.

У Харківській області знайдено родовище газу із запасами близько 200 млн кубометрів. Про це повідомляє прес-служба «Укргазвидобування», передають Патріоти України.

Повідомляється, що «Укргазвидобування», найбільша газовидобувна компанія України, отримала промисловий дебіт природного газу із розвідувальної свердловини №8 Чкалівського родовища. Свердловина досягла проектної глибини 2900 м і розкрила проектний горизонт.

«В результаті освоєння свердловини, «Укргазвидобування» отримало промисловий дебіт 150 тис. м3 на добу. За попередніми розрахунками фахівців УкрНДІгазу, приріст запасів газу по свердловині складає близько 200 млн. м куб.», – йдеться у повідомленні. Також нагадується, що на початку березня цього року ПАТ «Укргазвидобування», вперше з часів СРСР, отримало промисловий дебіт більше 1 млн кубометрів газу на добу з нової свердловини.

Роман Абрамович купує найдорожчий будинок в Ізраїлі (фото)

середа, 19 червень 2019, 23:52

Вілла належить британському єврейському філантропові Алану Говарду. Роман Абрамович близький до придбання найдорожчої нерухомості Ізраїлю. За даними «Калькаліста», мова йде про віллу в Герцлії-Піту, що займає територію в 9 дунамів. За даними видання, н...

Хто такий Віталій Комарницький і чи боровся він із сепаратистами у Луганську?

середа, 19 червень 2019, 19:29

Показово, що на мітингу під стінами університету присутні озброєні бойовики так званого "загону самооборони", організованого за сприяння народного депутата України Струка. Серед учасників мітингу і ватажок терористів "ЛНР" О. Карякін, який дає поради рект