На Харківщині знайшли потужне родовище газу

За попередніми розрахунками фахівців УкрНДІгазу, приріст запасів газу по свердловині складає близько 200 млн. метрів куб.

На Харківщині знайшли нове родовище газу. Фото: Сегодня.

У Харківській області знайдено родовище газу із запасами близько 200 млн кубометрів. Про це повідомляє прес-служба «Укргазвидобування», передають Патріоти України.

Повідомляється, що «Укргазвидобування», найбільша газовидобувна компанія України, отримала промисловий дебіт природного газу із розвідувальної свердловини №8 Чкалівського родовища. Свердловина досягла проектної глибини 2900 м і розкрила проектний горизонт.

«В результаті освоєння свердловини, «Укргазвидобування» отримало промисловий дебіт 150 тис. м3 на добу. За попередніми розрахунками фахівців УкрНДІгазу, приріст запасів газу по свердловині складає близько 200 млн. м куб.», – йдеться у повідомленні. Також нагадується, що на початку березня цього року ПАТ «Укргазвидобування», вперше з часів СРСР, отримало промисловий дебіт більше 1 млн кубометрів газу на добу з нової свердловини.

Хіти тижня. Новітній кормовий концентрат з рекордно високим вмістом білка від українських розробників витіснить соєвий шрот (відео)

понеділок, 27 січень 2020, 1:00

Шрот - це залишок насіння після віджимання масла, який використовується для корму худоби. Зазвичай його отримують з соняшнику. Соєвий шрот, що використовується наразі, містить ГМО. Маслоекстракційний завод «Потоки» в Дніпрі розробив новий продукт для т...

Хіти тижня. "Кінець епохи бідності", початок не вдався: Доходи українців почали падати після обрання президентом Зеленського і в грудні оновили мінімум 2019 року, - Центр Разумкова

понеділок, 27 січень 2020, 0:10

При цьому експерти з оптимізмом вдивляються у 2020 рік. Зарплати українців у 2019 році досягли свого піку на момент президентських виборів. Після цього фінансові можливості громадян почали стрімко падати. Значення Індексу економічних можливостей населе...