На Харківщині знайшли потужне родовище газу

За попередніми розрахунками фахівців УкрНДІгазу, приріст запасів газу по свердловині складає близько 200 млн. метрів куб.

На Харківщині знайшли нове родовище газу. Фото: Сегодня.

У Харківській області знайдено родовище газу із запасами близько 200 млн кубометрів. Про це повідомляє прес-служба «Укргазвидобування», передають Патріоти України.

Повідомляється, що «Укргазвидобування», найбільша газовидобувна компанія України, отримала промисловий дебіт природного газу із розвідувальної свердловини №8 Чкалівського родовища. Свердловина досягла проектної глибини 2900 м і розкрила проектний горизонт.

«В результаті освоєння свердловини, «Укргазвидобування» отримало промисловий дебіт 150 тис. м3 на добу. За попередніми розрахунками фахівців УкрНДІгазу, приріст запасів газу по свердловині складає близько 200 млн. м куб.», – йдеться у повідомленні. Також нагадується, що на початку березня цього року ПАТ «Укргазвидобування», вперше з часів СРСР, отримало промисловий дебіт більше 1 млн кубометрів газу на добу з нової свердловини.

Найближчим часом "ПриватБанк" припинить своє існування, - експерт

четвер, 19 вересень 2019, 0:22

Ростислав Кравець впевнений, що фінустанову можуть поділити на кілька частин. Український юрист Ростислав Кравець висловив думку, що процедура націоналізації «ПриватБанку» була порушена, і бізнесмен Ігор Коломойський просто тоді пішов від кримінальної ...

Навіть "собачої будки" не залишили: "ПриватБанк" - це була "піраміда... Не знаю, як так можна, коли в банк внесли 155 мільярдів - там навіть не діра в капіталі була, там не було активів", - Гонтарева

середа, 18 вересень 2019, 20:15

Всі транші рефінансування для порятунку Приватбанку від НБУ зникли безслідно. Тепер Коломойський хоче, щоб йому повернули банк, в котрий держава влила 155 млрд, рятуючи фінансовий сектор України від колапсу, а 20 млн. громадян - від втрати заощаджень.