Запропонований польською стороною і уже ухвалений очільником Чернігова варіант будівництва сміттєпереробного заводу не передбачає ні спалювання, ні сортування сміття. Про це на брифінгу повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Укрінформ".
"Польська сторона пропонує новітню технологію переробки сміття, яка є абсолютно нетоксичною, не передбачає спалювання і попереднього сортування сміття. Отже, нам не доведеться вкладати кошти у встановлення додаткових контейнерів", - сказав він.
Один із інвесторів розповів, що подрібнені відходи закладатимуться у своєрідний вакуумний "термос", де обдаватимуться парою з температурою 120 градусів за Цельсієм. Після того сміття втратить неприємний запах, до 60% води і зменшиться в об'ємі. В іншому цеху його посортують (наприклад, магнітом відберуть залізо), а далі перетворять на 8 різних субстанцій для вторинної переробки. Кінцеву біомасу можна буде використовувати як паливо або в сільському господарстві і т. д. Нетоксичні рештки (камені та ін.) становитимуть 5-8% і їх утилізуватимуть окремо.
Очильник Чернігова додав, що в разі згоди депутатського корпусу міськради на спорудження сміттєпереробного заводу, польські партнери укладуть угоду з "твердою" ціною щорічної оплати за переробку сміття. Ця сума виділятиметься з міського бюджету, відтак, тариф на утилізацію сміття для чернігівців голова міста пообіцяв не підвищувати.
В Україні за чинними правилами з 35 роками стажу та середньою зарплатою можна розраховувати на пенсію, розмір якої буде меншим за середню. При цьому, щоб отримувати пенсію в 10 тис. грн, необхідно платити внески із зарплати в 38,3 тис. грн. Про це йдет...
В Україні нещодавно змінили правила оформлення соціальної допомоги. У зв'язку з тим, що Пенсійний фонд України (ПФУ) тепер має функцію призначення та виплати соціальних допомог, будуть проведені перевірки всіх отримувачів допомоги, передають Патріоти У...