Українська компанія "Нафтогаз" ініціювала щодо російської влади арбітражне провадження. "Нафтогаз" вимагає повернути 2,6 млрд доларів за активи, які компанія втратила в результаті анексії Криму Росією. Про це пише Русская служба ВВС, передають Патріоти України.
"Після незаконного вторгнення до Криму і окупації півострова в 2014 році Російська Федерація застосувала масштабну і добре скоординовану схему позбавлення українських компаній їх майна без виплати компенсації", - йдеться в прес-релізі української компанії.
У Криму в "Нафтогазу" були "цінні енергетичні активи", захоплення яких порушує російсько-українську двосторонню угоду."Нафтогаз" попередньо оцінив свої збитки в 2,6 млрд доларів", - уточнює компанія.
В який саме арбітражний суд подано позов, не повідомляється. У компанії не змогли оперативно уточнити цю інформацію і запропонували відповісти по електронній пошті.
Глава так званої "держради Криму" Володимир Константинов назвав позов "Нафтогазу" піаром. "Сьогодні ми можемо з таким же успіхом пред'явити позов до них, у нас багато претензій за 25 років набралося до України. Ці претензії обчислюються мільярдами", - заявив спікер.
Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков відмовився коментувати повідомлення про арбітраж. "Це юридичні питання, цим, відповідно, займатися юристам і адвокатам. З Кремля ми не хотіли б ніяк це коментувати", - заявив представник президента.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...