Напередодні обвалу: Чому не варто вкладати гроші у нові iPhone

Вірогідно, що в середині 2019 року на ринку буде чимало пристроїв, що підтримують 5G. При цьому більшість з них будуть коштувати значно менше, ніж iPhone.

Ілюстрація:CNBC.com

Експерти не радять вкладати гроші у нові iPhone Xs Max та iPhone Xs, адже в наступному році Apple не зможе втримати ціни на тому ж рівні. Про це пише DigiTimes, передають Патріоти України.

Так, експерти нагадують, що у 2019 році компанії зосередяться на виробництві смартфонів, що підтримують 5G. Тож iPhone Xs Max та iPhone Xs будуть у цьому плані програвати.

Вірогідно, що в середині 2019 року на ринку буде чимало пристроїв, що підтримують 5G. При цьому більшість з них будуть коштувати значно менше, ніж iPhone.

Також така ситуація може підштовхнути Apple випустити новинку, яка буде підтримувати 5G. А відтак iPhone Xs Max та iPhone Xs будуть вже не такими актуальними і бажаними.

Джерело: 24 канал

Кінець близько: "Россиян готовят к гиперинфляции", - Злий Одесит

середа, 19 грудень 2018, 17:59

"Находящаяся под санкционным давлением российская экономика, все больше деградирует и опускается на дно", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Её поддержание осуществляется за счет не только одного из немноги...

Так хто багать їсть? Порівняно витрати жителів різних країн на новорічні свята (інфографіка)

середа, 19 грудень 2018, 16:41

На новорічні свята українці готові витратити 8957 грн, або $321. Ці гроші підуть на подарунки, новорічний стіл та святковий образ, повідомляють Патріоти України. Найбільше запланували витратити на Новий рік чехи. На святкування відклали $527, або 14 70...