Про це розповів міністр промисловості і інформатизації КНР Мяо Вей, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Одним з ключових завдань розробки і розвитку нового покоління зв'язку є "загальна машинізація", коли більшість робочих людських завдань делегується техніці.
При цьому Китай продовжує працювати і над технологією стандарту зв'язку 5G, яка підвищить швидкість передачі інформації до одного гігабайта в секунду і більше, тобто мінімум у 20-50 разів швидше існуючих наразі стандартів. Світовим лідером розробок 5G є китайська компанія Huawei, що здійснює великі інвестиції.
Очікується, що поява мереж 6G відбудеться близько 2030 року. Та ж Huawei збирається вкласти близько $600 000 000 у впровадження технологій бездротових мереж, що дозволяють досягти швидкостей передачі даних вище 10 Гбіт/с.
Комерційний запуск мобільного зв'язку нового покоління, що позначається як 5G, планується на 2020 рік. До 2035 року інфраструктура 5G-мереж буде підтримувати 22 000 000 робочих місць по всьому світу, а її внесок в глобальний ВВП за період з 2020 по 2035 рік виявиться порівняним з розміром економіки Індії.
Німеччина нещодавно відкрила власну лінію з виробництва ракет для систем протиповітряної оборони Patriot і потенційно, у майбутньому, зможе надавати їх Україні. Про це на брифінгу у Києві сказав глава спеціального штабу з питань України в міністерстві ...
В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...