
Російська авіація завдала бомбового удару по енергетичній інфраструктурі російського ж Бєлгорода. У результаті в центрі міста та передмісті на деякий час зникла електрика. Про це повідомляє бєлгородський опозиційний паблік "Пепел. Белгород", передають Патріоти України.
"У Бєлгороді прогримів потужний вибух - у центрі міста зникла електрика. Вибух стався в районі електропідстанції на вулиці Сторожова у Східному окрузі Бєлгорода. За даними "Пепла" поруч з електропідстанцією на Сторожовій вулиці в Бєлгороді впала російська авіабомба", - повідомляє паблік.
Зазначається, що перед вибухом у місті не оголошували повітряної тривоги, що побічно теж підтверджує російське походження боєприпасу. За словами місцевих жителів, перед вибухом вони чули гул літака, що летів у напрямку кордону. А сам вибух був такої сили, що після нього пройшов "дощ" з осколків, ґрунту і каміння, що також характерно для потужного боєприпасу типу авіабомби.
Повідомляється, що в центрі міста світла не було близько години, а в передмісті ще довше.
Призначений Кремлем гауляйтер Бєлгородської області В'ячеслав Гладков підтвердив факт вибуху і перебоїв зі світлом, але промовчав, що це був удар російської армії.
"НП сталася внаслідок прильоту невстановленого боєприпасу", - написав він у своєму Телеграмі, додавши, що одна людина дістала травми.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...