Нарешті. Хоч щось: Україна зупинила фінансування російських банків

Зараз продумують альтернативні шляхи отримання пенсій.

Українські Новини

Через впровадження санкцій проти російських банків Пенсійний фонд України зупинив фінансування відділень цих установ, передають Патріоти України з посиланням на Пенсійний фонд.

Зазначається, що рішення було прийняте після відповідного указу президента.

"Зазначене рішення стосується ПАТ "Сбербанк", ПАТ "ВіЕс Банк", ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", ПАТ "ВТБ БАНК" та ПАТ "БМ Банк", яким, зокрема, передбачена заборона розміщувати державні кошти на рахунках цих установ", — йдеться у повідомленні.

"Пенсійний фонд України зупиняє фінансування відділень вищезазначених банків, а пенсіонерам запропоновано альтернативні варіанти отримання пенсій", — повідомляють у Фонді.


"Грязная нефть, или Почему бензин в Украине будет дорожать", - експерт

середа, 24 квітень 2019, 15:13

"Нефть опять дорожает. Правда, существенных проблем глобальной экономике это пока не обещает. Но вот на горючее, в том числе в Украине, цены могут попрыгать", - пише у своєму блозі Денис Лавникевич, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. Новости ...

Хіти тижня. Новий удар для Москви: Росія попросила країну ЄС про поступку для газопроводу Путіна і отримала відповідь

середа, 24 квітень 2019, 13:00

Данія не може прийняти рішення про видачу дозволу на будівництво газопроводу в обхід України "Північний потік-2" з якої-небудь з трьох заявок оператора проекту Nord Stream 2 AG, повідомляють Патріоти України. Як зазначає Енергетичне агентство Данії, в...