Не фантастика, а реальність: Українці без "прописки" отримають субсидії

Кабмін ініціював нові правила для платників компослуг.

Фото: www.5.ua

Уряд України спростив для громадян України процес отримання субсидій, інформують Патріоти України.

За словами міністра соцполітики Андрія Реви, ті, хто не прописаний у певному помешканні, але живе там і платить за компослуги, матиме шанс отримати субсидії. Для цього потрібно звернутися до органів соціального захисту і оформити повторно договір аренди житла у довільній формі.

В уряді переконані, що це допоможе вирішити проблеми зі сплатою комунальних послуг. Адже часто українці не могли оформити субсидії саме через відсутність прописки.

Відтепер на основі договору аренди житла можна скористатися державною допомогою. Під час повторного оформлення документа завірення нотаріуса не потрібне - достатньо підписів власника житла та орендаря.

"Заокеанський потік-1,2,3...": Польща днями чекає на американський скраплений газ, для подальшого продажу Україні

четвер, 14 листопад 2019, 20:51

Скраплений газ з США, який призначений для подальшого транспортування в Україну, за кілька днів прибуде до польського терміналу на узбережжі Балтійського моря. Про це повідомив віце-президент польської нафтогазової компанії PGNiG Мацей Возняк, повідомл...

Швейцарці переміщують виробництво електроніки з Польщі до України

четвер, 14 листопад 2019, 20:38

2020 року швейцарська компанія Calyx Capital Advisers перемістить завод з виробництва панелей управління побутовою технікою з Польщі до Івано-Франківська, повідомляють Патріоти України з посиланням на UBN. Компанія Calyx Capital Advisers подвоює свої в...