Не можуть оподаткувати багатих, займуться бідними: Фіскали почали відстежувати рух грошей на банківських картках українців, - ЗМІ

А як там здоров'ячко та кримінальна справа пана Насірова? Скоро виправдають та поновлять у ДФС?

Податківці ретельніше перевірятимуть рух коштів на картках українців. Ілюстрація:ВКурсе.ua

Податківці влаштували “полювання” на українців, які отримують навіть незначний нелегальний прибуток. Яскравим прикладом таких дій є випадок з львів’янкою, котру оштрафували на 17 тис. грн, оскільки у неї не було документів на продаж товарів через інтернет. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на прес-службу ДФС у Львівській області, передають Патріоти України.

У той же час, суди буквально завалені позовами від фіскалів щодо водіїв, які займаються приватними перевезеннями.

Наприклад, в суді Запоріжжя розглядали справу водія ЗАЗ, який підвозив пасажирів. А в Житомирі розглядали справу водія, який також підробляв таксистом, але суд звільнив його від відповідальності, вважаючи його правопорушення незначним.

В Одеській області розглядається відразу кілька позовів щодо простих робітників. Одного з малярів хочуть оштрафувати за те, що він не був оформлений як приватний підприємець. Подібних випадків вже сотні, – повідомляє Панорама Правди.

Як пояснює економіст Олександр Охріменко, перевірки дрібних торговців – одна з вимог Угоди про асоціацію з ЄС.

"Там є пункт про відповідність стандартам Євросоюзу, в тому числі і в частині підприємців, тобто людина, яка займається будь-якою підприємницькою діяльністю, зобов’язана платити податки. В Європі контроль проводять вже понад 15 років. У нашому Податковому кодексі також є такий пункт, правда, він не виконується", – пояснив він.

За його словами, посилення перевірок – лише перший крок і далі вони можуть стати серйознішими. Фіскали стануть набагато пильніше стежити за рухом коштів по картах українців і влаштовувати перевірки при наявності руху великих сум без підтвердженого джерела доходу.

Під роздачу тепер можуть потрапити абсолютно всі – репетитори, приватні швачки, фітнес-тренери, приватні масажисти, косметологи, перукарі, – підкреслюють експерти.

"Встают с колен, и самое время достать бутылочку боярышника?" - Злий Одесит про "успіхи" Москви

понеділок, 19 лютий 2018, 17:19

"Намедни Минфин РФ выдал отчет за январь этого года по поступлениям в бюджет сверхдержавы, что изрядно поддало градуса патриотизма в народные массы соседей", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Как-никак, а ...

Зрада скреп: "Россия рекордно скупает ценные бумаги США", - Злий Одесит

понеділок, 19 лютий 2018, 16:41

"Так и хочется, эмоционально и с придыханием воскликнуть "А вы их госдолг видели?", когда слышу о том, что в России снова принялись неистово вкладываться в treasuries", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Та...