Не рятують і ціни на нафту: Втеча капіталу з РФ прискорюється, як снігова куля

Роком раніше відтік капіталу з Росії становив $ 18,8 млрд.

Ілюстрація:Дзеркало тижня

Чистий вивіз капіталу з Росії приватним сектором виріс в січні-травні 2018 року на 24% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року - до $ 23,3 млрд. Про це центробанк країни-агресора повідомляє на офіційному сайті, передають Патріоти України.

Роком раніше відтік капіталу з Росії за цей період становив $ 18,8 млрд. Обсяг виведеного капіталу більш ніж на три чверті був сформований сальдо операцій інших секторів з нерезидентами, зазначає центробанк.

Якщо в цілому за 2017 рік фінансові потоки по залученню та розміщенню коштів інших секторів за кордоном були збалансовані, в поточному році при мінімальному збільшенні їх іноземних зобов'язань помітно зросло чисте придбання фінансових активів, повідомляє регулятор.

Джерело: Ліга.Фінанси

Український агроекспорт не "ламав" ринок Польщі: Експерт порівняв ціни на пшеницю

понеділок, 25 вересень 2023, 19:57

Український агроекспорт не "ламав" ринок Польщі, оскільки польські фермери за пшеницю мають вдвічі більшу виручку, ніж українські, передають Патріоти України. Такі висновки у Telegram опублікував доцент Київської школи економіки (KSE) Олег Нів'євський,...

Податки для ФОПів перерахують: Скільки вимагатимуть з підприємців у 2024 році

понеділок, 25 вересень 2023, 19:30

В Україні у 2024 році у два етапи підвищать мінімальну зарплату, до 8000 грн. Це призведе до зміни частини податків, зокрема мінімального розміру єдиного соціального внеску (ЄСВ), який сплачують усі ФОПи (фізособи-підприємці), передають Патріоти Україн...