Не рятують і ціни на нафту: Втеча капіталу з РФ прискорюється, як снігова куля

Роком раніше відтік капіталу з Росії становив $ 18,8 млрд.

Ілюстрація:Дзеркало тижня

Чистий вивіз капіталу з Росії приватним сектором виріс в січні-травні 2018 року на 24% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року - до $ 23,3 млрд. Про це центробанк країни-агресора повідомляє на офіційному сайті, передають Патріоти України.

Роком раніше відтік капіталу з Росії за цей період становив $ 18,8 млрд. Обсяг виведеного капіталу більш ніж на три чверті був сформований сальдо операцій інших секторів з нерезидентами, зазначає центробанк.

Якщо в цілому за 2017 рік фінансові потоки по залученню та розміщенню коштів інших секторів за кордоном були збалансовані, в поточному році при мінімальному збільшенні їх іноземних зобов'язань помітно зросло чисте придбання фінансових активів, повідомляє регулятор.

Джерело: Ліга.Фінанси

Клієнти ПриватБанку скаржаться на незаконне списання коштів та блокування карток: Що відповіли у фінустанові

понеділок, 20 березень 2023, 18:45

ПриватБанк списує кредитні кошти з карток клієнтів та блокує їхні рахунки з незрозумілих причин. Подібні скарги часто можна зустріти на сайті Мінфіну. Як банк реагує на подібні звинувачення, дізнаємось із коментарів клієнтів, передають Патріоти України...

В Україні змінять низку податків: Які штрафи та ставки з'являться влітку

понеділок, 20 березень 2023, 14:47

В Україні до 1 липня змінять оподаткування для фізосіб-підприємців. Для них скасують пільгову податкову ставку у 2%, крім того, повернуть документальні перевірки та штрафи, передають Патріоти України. У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної ...