Не рятують і ціни на нафту: Втеча капіталу з РФ прискорюється, як снігова куля

Роком раніше відтік капіталу з Росії становив $ 18,8 млрд.

Ілюстрація:Дзеркало тижня

Чистий вивіз капіталу з Росії приватним сектором виріс в січні-травні 2018 року на 24% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року - до $ 23,3 млрд. Про це центробанк країни-агресора повідомляє на офіційному сайті, передають Патріоти України.

Роком раніше відтік капіталу з Росії за цей період становив $ 18,8 млрд. Обсяг виведеного капіталу більш ніж на три чверті був сформований сальдо операцій інших секторів з нерезидентами, зазначає центробанк.

Якщо в цілому за 2017 рік фінансові потоки по залученню та розміщенню коштів інших секторів за кордоном були збалансовані, в поточному році при мінімальному збільшенні їх іноземних зобов'язань помітно зросло чисте придбання фінансових активів, повідомляє регулятор.

Джерело: Ліга.Фінанси

Можна в алетках і онлайн: Федоров пояснив, як українцям купувати ліки за "тисячу Зеленського"

середа, 19 січень 2022, 16:23

Українці віком від 60 років зможуть купувати ліки у аптеках або онлайн в рамках програми "єПідтримка". Про це під час брифінгу Міністерства цифрової трансформації та Міністерства економіки повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, перед...

З архіву ПУ. Морські тварини почуваються, як вдома: Води Дніпра страждають від рідкісного, але катастрофічного явища

середа, 19 січень 2022, 13:00

На жаль, тільки у спогадах класиків Дніпро залишився "широким" і "могутнім". "Тільки у спогадах класиків Дніпро залишився "широким" і "могутнім". Річку, перегородивши дамбами, убили, позбавивши природної течії. Так, у каскаді Дніпровських водосховищ за...