Не рятують і ціни на нафту: Втеча капіталу з РФ прискорюється, як снігова куля

Роком раніше відтік капіталу з Росії становив $ 18,8 млрд.

Ілюстрація:Дзеркало тижня

Чистий вивіз капіталу з Росії приватним сектором виріс в січні-травні 2018 року на 24% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року - до $ 23,3 млрд. Про це центробанк країни-агресора повідомляє на офіційному сайті, передають Патріоти України.

Роком раніше відтік капіталу з Росії за цей період становив $ 18,8 млрд. Обсяг виведеного капіталу більш ніж на три чверті був сформований сальдо операцій інших секторів з нерезидентами, зазначає центробанк.

Якщо в цілому за 2017 рік фінансові потоки по залученню та розміщенню коштів інших секторів за кордоном були збалансовані, в поточному році при мінімальному збільшенні їх іноземних зобов'язань помітно зросло чисте придбання фінансових активів, повідомляє регулятор.

Джерело: Ліга.Фінанси

Fitch і S&P погіршили рейтинг України до обмеженого дефолту

субота, 13 серпень 2022, 10:50

Нещодавно у Міністерстві фінансів заявили, що терміни погашення всіх 13 серій суверенних єврооблігацій буде продовжено на два роки. Купонні платежі також відтерміновуються на цей період. Таким чином Україна за ці два роки зможе зекономити майже 6 мілья...

"Привид" дефолту: Агентства S&P і Fitch знизили рейтинг України в іноземній валюті через проблеми виплат за боргами

субота, 13 серпень 2022, 6:50

Як повідомляє Reuters, рейтингові агентства S&P і Fitch знизили рейтинг України в іноземній валюті. Аналітики вважають, що реструктуризація боргу може бути проблемною, передають Патріоти України. S&P знизило рейтинг України в іноземній валюті до SD/SD ...