Як відзначив директор із розвитку бізнесу НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко, Україна не купуватиме російський газ на тих умовах, які пропонує енергетичний монополіст "Газпром", передають Патріоти України в посиланням на сайт Нескучные новости.
"Міністр енергетики РФ говорить, що "Газпром" у третьому кварталі нам продаватиме газ за $177. Із поправкою на калорійність це означає, що ціна в актах буде $182-183. Він вважає, що це навіть нижче ринкової ціни. Ми так не вважаємо. Вчора, 9 червня 2016 року, на німецькому ринку (хаб NCG) ціна на липень, наприклад, була нижче $173. Тому ми на таких умовах газ у "Газпрому" купувати взагалі не будемо. Весь необхідний газ купимо на європейському ринку. Благо, з цим у нас тепер жодних проблем", - зазначив він.
За словами представника "Нафтогазу", той факт, що ціна "Газпрому" залишається на вищому рівні, ніж у німецьких хабів, "буде достатнім аргументом у тому ж Стокгольмському арбітражі".
Влітку в Україні ціни на молочку та м'ясні продукти можуть зрости від 8% до 20%, а овочі будуть дешевими тільки в сезон. Про це сказав заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук під час розмови в Media Center Ukraine, передають Патріоти...
В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...