Уже найближчим часом багато українських магазини, в тому числі і супермаркети, почнуть відмовлятися від продуктового достатку і скорочувати асортимент. Такий прогноз озвучив керівник Асоціації постачальників торговельних мереж України Олексій Дорошенко, передають Патріоти України з посиланням на UBR.ua.
Він пояснив: по-перше, це вигідно зниженням витрат на логістику і облік товару, а, по-друге, спрощує спілкування з постачальниками.
"Це загальносвітова практика. Наприклад, в Європі в магазині середньої руки ви не знайдете по 10-20 видів сирів або ковбас від різних виробників. Максимум - 3-5 марок. Відбирають ті, що користуються попитом, інше прибирають як баласт", - розповів експерт.
У підсумку така продуктова політика дозволить рітейлерам запропонувати покупцям мінімальні ціни, що є головним для українців, які рахують кожну копійку.
Президент Володимир Зеленський обіцяв, що всі зарплати і пенсії в Україні будуть виплачені згідно із законом, уряд має на це гроші. Крім того, у березні 2025 року буде проведено індексацію пенсій, що частково компенсує зростання споживчих цін, передают...
Від 1 січня 2025 року педагогічні працівники середніх шкіл почнуть отримувати щомісячну доплату в розмірі 1 300 грн, а від 1 вересня сума збільшиться до 2 600 грн. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України №1286, передають Патріоти України....