Німецькі гроші "упливають" з Росії

Велика та солідна компанія вийде зі свого бізнесу на ринку капіталу Росії до середини року.

Deutsche Bank AG. Фото: diariochaco.com.

Німецький Deutsche Bank AG, керуючий найбільшим інвестиційним банком в Європі, має намір згорнути операції на ринку капіталу на Росії до середини 2016 року. Це випливає з виступу співкерівника банку Джона Крайана (John Cryan), підготовленого до річних зборів акціонерів банку. Новину передають Патріоти України.

"Компанія вийде зі свого бізнесу на ринку капіталу Росії до середини року", - цитує його слова агентство Блумберг. Крайан заявив, що найбільший інвестбанк Європи має намір зосередитися приблизно на третині клієнтів свого підрозділу з цінних паперів, які вже забезпечують 98% його виручки.

Deutsche Bank, як і багато інших глобальних інвестиційних банків, планує скорочення своїх операцій на ринку капіталу в поточному році на тлі негативного впливу на прибуток сектора нестабільної ситуації на ринку, низьких процентних ставок і посилення правил регулювання.

Оце так: У Польщі викинуть тонни українського морозива

вівторок, 16 квітень 2024, 16:22

Польські інспектори заборонили продаж у країні партії понад 7 тонн морозива, яке раніше завезли з України. До якості товару в поляків питань не було – їх не влаштувало маркування, передають Патріоти України. Про відповідне рішення повідомили у мікробло...

Пенсії в Україні порахують за єдиною формулою: Стало відомо, хто отримає майже 10 тис. на місяць

вівторок, 16 квітень 2024, 14:56

В Україні з мінімальною зарплатою розмір пенсії становитиме 2361 грн. Водночас із середньою зарплатою можна отримувати 4741 грн. Українець, який отримує зарплату вдвічі вищу за середню, зможе отримувати пенсії у розмірі 9 491,5 грн. Чим більша зарплата...