Виробник кабельно-провідникової продукції для концерну Volkswagen - Сумітомо Електрик Борднетце - Україна - відкрив першу чергу нового виробничого майданчика в м.Чортків (Тернопільська обл.) за участю президента України Петра Порошенка. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Новое время.Бизнес.
Відзначається, що 100% української компанії належить японській Sumitomo Electric Bordnetze.
"Коли було вирішено, що нове виробництво буде в Чорткові, ніхто не вірив, що в грудні підприємство запрацює ... У березні (інвестору - ред.) був переданий завод "Агромаш", і тут був тільки вітер, не було стін, одні руїни і ті, хто приїхав сюди, в тому числі представники "Ауді", думали, що нічого не буде. Але об'єднання потенціалів українських, німецьких, японських інвестицій зробили свою справу", - сказав Порошенко. Також, за його словами, інвестор готовий продовжувати інвестиції в Україну.
Слід нагадати, що в кінці березня поточного року Чортківська міськрада прийняла рішення винести з користування Чортківського заводу "Агромаш" земельну ділянку площею понад 4,8 га і передати його в оренду на 49 років "Сумітомо Електрик Борднетце - Україна".
На першому етапі реалізації проекту (2016 рік) було заплановано будівництво логістично-виробничої та адміністративно-побутових площ і створення 1 тис. робочих місць, а до 2018 року збільшення їх кількості до 2 тис.
"Сумітомо Електрик Борднетце - Україна" було відкрито влітку 2006 року в с.Байківці Тернопільської області японською "Sumitomo Electric Bordnetze" - провідним світовим виробником кабельної продукції. Передбачуваний обсяг інвестицій в проект становив € 5-7 млн.
Група Sumitomo - одна з найбільших японських корпорацій. До групи входять компанії фінансового сектора, машинобудування, електротехнічної промисловості, чорної і кольорової металургії і багато інших.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...