Падіння прискорюється: Голландські банкіри порахували, коли за долар даватимуть 100 рублів

Це може статися при стрімкому падінні цін на нафту.

Рублю прогнозують серйозний обвал. Ілюстрація:daily.com.ua

Нідерландський банк Rabobank не виключає зростання курсу долара до 100 рублів. Про це пише Rambler News Service з посиланням на Financial Times, передають Патріоти України за матеріалами Економічної правди.

"Якщо в найближчі тижні ціни на нафту продовжать падати і ціна на Brent завершить січень нижче критичного діапазону 36,2-34,5 долара, з'явиться привід для подальшого зниження в першому кварталі до наступної важливої позначки - 22,9 долара", - наводить видання думку Піотра Матіса з Rabobank.

За його словами, рубль може опуститися до долара до приблизно 100 рублів - в найгіршому сценарії при стрімкому падінні цін на нафту.

"Треба визнати, що це досить сміливе припущення, однак у нинішній негативній глобальній кон'юнктурі (де домінують побоювання з приводу економіки Китаю) не є немислимим серйозне допущення зниження рубля до 80-90 рублів за долар", - вважає експерт.

Як повідомлялося раніше, російські грошові запаси вичерпаються вже до кінця 2016 року при збереженні цін на нафту $30 за барель і нижче.

Ні більше ні менше: Прокуратура Києва звинувачує Коболєва у подвоєнні боргу Укрнафти

неділя, 26 березень 2017, 23:51

На думку прокурорів, бездіяльність не дозволила державі відновити контроль над Укрнафтою і це призвело до збільшення її податкового боргу на 5,49 млрд грн. до 10 млрд грн. Прокуратура Києва розцінює як зловживання службовим становищем бездіяльність гол...

Ще не останнє подорожчання: Економіст розповів, наскільки зросте вартість "комуналки" в Україні

неділя, 26 березень 2017, 13:59

​За останні роки вартість комунальних послуг зросла більш, ніж в три рази. Для багатьох людей суми комунальних платежів на сьогоднішній день стали неспівставні з їх доходами. А деякі змушені шукати додаткову роботу або здавати половину житла для оплати...