Підвищення цін на газ: Стало відомо, на скільки часу уряд відклав болюче для українців рішення

Кабмін не поспішає з підвищенням тарифів, чекаючи остаточного рішення Верховної Ради з Антикорупційного суду.

Ілюстрація:Інтерфакс

Український уряд не підвищуватиме ціни на газ для населення в квітні, розгляд даного питання відкладено мінімум на два місяці - до літа. Про це пишуть Українські новини, передають Патріоти України.

Таким чином ціна газу для поставок населенню і теплокомуненерго до 1 червня не зміниться і залишиться на рівні 4942 грн / 1 тис. куб. м (6958 грн з урахуванням ПДВ та інших зборів).

Як зазначає видання, уряд не поспішає з підвищенням тарифів, чекаючи остаточного рішення Верховної Ради з Антикорупційного суду. Якщо таке рішення не буде прийнято Радою до 1 червня, програма співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) буде фактично згорнута - з осені Україна вступає в передвиборну гонку і МВФ в цих умовах навряд чи виділить новий транш, щоб не дати використати співробітництво в політичних цілях . Дія програми закінчується в березні 2019 року.

НБУ із серпня почне вилучати з обігу банкноти 500 гривень старого зразка: Що треба знати

понеділок, 22 липень 2024, 12:30

Із 1 серпня 2024 року Нацбанк (НБУ) почне вилучати з обігу банкноти номіналом 500 гривень зразків 2003-2007 років (старого зразка) з метою поступової їх заміни на банкноти сучасного покоління (зразка 2014 року та наступних років випуску). Про це повідо...

Дефолту не буде? Кредитори відмовилися від боргових претензій до України на $8,5 млрд

понеділок, 22 липень 2024, 12:27

Україна досягла принципової угоди з кредиторами щодо реструктуризації держборгу на 20 млрд доларів. Це означає, що жодного дефолту - ні технічного, ні тим більше повноцінного - Україна в серпні не матиме, передає OBOZ.UA, передають Патріоти України. Та...