Росія підвищила ціну на газ для Вірменії

До 1 січня російська сторона постачала Вірменії газ за ціною $150 за 1 тис. м³.

Вірменії доведеться більше платити за газ. Ілюстрація: соцмережі.

31 грудня в Москві глава "Газпрому" Олексій Міллер і виконувач обов'язків віце-прем'єра Вірменії Мгер Григорян підписали угоду про постачання газу. Про це повідомила прес-служба "Газпрому", передають Патріоти України.

"Згідно з підписаною додатковою угодою до контракту між ТОВ "Газпром експорт" і ЗАТ "Газпром Вірменія", що визначає ціну постачань газу до Вірменії у 2019 році, ціна російського газу на кордоні Грузії і Вірменії з 1 січня 2019 року становитиме $165 за 1 тис. м³", – ідеться в повідомленні.

Як зазначає "Радио Азатутюн", до 1 січня російська сторона постачала Вірменії газ за ціною $150 за 1 тис. м³. У такий спосіб Росія підвищила ціну на $15 за 1 тис. м³. 31 грудня в.о. прем'єр-міністра Вірменії Нікол Пашинян повідомив у Facebook, що, незважаючи на підвищення ціни на газ на кордоні, тарифи для вірменських споживачів не зміняться.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

Готуйте кишені: Українців у листопаді чекає новий курс долара, аналітик назвав ціну

четвер, 22 жовтень 2020, 9:53

У листопаді вартість американської валюти в Україні коливатиметься в межах 28,5-28,8 грн/$. Так, валюта може додати в ціні близько 20-30 копійок. Однією з основних причин, зазначає в коментарі аналітик Єгор Комов, є нова хвиля пандемії коронавірусу, п...