Росія підвищила ціну на газ для Вірменії

До 1 січня російська сторона постачала Вірменії газ за ціною $150 за 1 тис. м³.

Вірменії доведеться більше платити за газ. Ілюстрація: соцмережі.

31 грудня в Москві глава "Газпрому" Олексій Міллер і виконувач обов'язків віце-прем'єра Вірменії Мгер Григорян підписали угоду про постачання газу. Про це повідомила прес-служба "Газпрому", передають Патріоти України.

"Згідно з підписаною додатковою угодою до контракту між ТОВ "Газпром експорт" і ЗАТ "Газпром Вірменія", що визначає ціну постачань газу до Вірменії у 2019 році, ціна російського газу на кордоні Грузії і Вірменії з 1 січня 2019 року становитиме $165 за 1 тис. м³", – ідеться в повідомленні.

Як зазначає "Радио Азатутюн", до 1 січня російська сторона постачала Вірменії газ за ціною $150 за 1 тис. м³. У такий спосіб Росія підвищила ціну на $15 за 1 тис. м³. 31 грудня в.о. прем'єр-міністра Вірменії Нікол Пашинян повідомив у Facebook, що, незважаючи на підвищення ціни на газ на кордоні, тарифи для вірменських споживачів не зміняться.

В Україні планують збудувати нову Каховську ГЕС: Де та коли розпочнуть роботи

середа, 7 червень 2023, 11:24

Російські терористи вчинили найбільшу техногенну катастрофу 21 століття, підірвавши Каховську ГЕС 6 червня. Україна неодмінно відбудує станцію, передають Патріоти України. На цьому наголосив генеральний директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота. Найбільше ...

Кремль на порозі фінансової прірви: Нафтогазові доходи РФ упали вдвічі, дірка в бюджеті зростає

середа, 7 червень 2023, 9:24

У Росії офіційно визнали провал у наповненні держбюджету нафтодоларами на початку 2023 року. Так, нафтогазові доходи бюджету РФ за січень-травень скоротилися на 50%. Дефіцит бюджету при цьому зростає, "дірку" затикають коштами, які мали б забезпечувати...