Росія підвищила ціну на газ для Вірменії

До 1 січня російська сторона постачала Вірменії газ за ціною $150 за 1 тис. м³.

Вірменії доведеться більше платити за газ. Ілюстрація: соцмережі.

31 грудня в Москві глава "Газпрому" Олексій Міллер і виконувач обов'язків віце-прем'єра Вірменії Мгер Григорян підписали угоду про постачання газу. Про це повідомила прес-служба "Газпрому", передають Патріоти України.

"Згідно з підписаною додатковою угодою до контракту між ТОВ "Газпром експорт" і ЗАТ "Газпром Вірменія", що визначає ціну постачань газу до Вірменії у 2019 році, ціна російського газу на кордоні Грузії і Вірменії з 1 січня 2019 року становитиме $165 за 1 тис. м³", – ідеться в повідомленні.

Як зазначає "Радио Азатутюн", до 1 січня російська сторона постачала Вірменії газ за ціною $150 за 1 тис. м³. У такий спосіб Росія підвищила ціну на $15 за 1 тис. м³. 31 грудня в.о. прем'єр-міністра Вірменії Нікол Пашинян повідомив у Facebook, що, незважаючи на підвищення ціни на газ на кордоні, тарифи для вірменських споживачів не зміняться.

"Все пропало!": МВФ фіксує подальший обвал економіки РФ

середа, 17 липень 2019, 20:29

Зростання російської економіки впирається в санкції і структурні проблеми, для вирішення яких потрібні не вливання з бюджету, а комплексні реформи. Міжнародний валютний фонд знову погіршив прогноз по економіці России втретє за останні дев'ять місяців, ...

Каже, економіка вже може собі дозволити: Гройсман обіцяє великі зарплати

середа, 17 липень 2019, 19:44

За словами глави уряду, середня заробітна плата протягом двох років стане 620 доларів. "Ми спираємося на реальні можливості економіки. Я бачу, що в наступному році мінімальна зарплата буде не 4173, а 5500 грн. Середня зарплата протягом двох років буде...