"Побєдоносіє" на шляху до "самодостатності": Чистий відтік капіталу з Росії зріс майже удвічі

За даними Банку Росії, вивіз капіталу приватним сектором склав майже 15,5 млрд доларів, а головною причиною цього стали банківські операції з нарощування іноземних активів.

Ілюстрація:http://www.svoboda.org/

Чистий відтік капіталу з Росії в першому кварталі 2017 року виріс в 1,8 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це пише Радіо Свобода, передають Патріоти України.

За даними Банку Росії, вивіз капіталу приватним сектором склав майже 15,5 млрд доларів, головною причиною цього стали банківські операції з нарощування іноземних активів.

У вівторок же глава уряду Росії Дмитро Медведєв заявив, що економіка країни "перейшла у фазу зростання".

Хіти тижня. Кінець близько: Росія впадає в рецесію, - Handelsblatt

неділя, 16 червень 2019, 0:10

Криза в російській економіці поглиблюється. Таких поганих показників, як у першому кварталі 2019 року, не очікував ніхто, повідомляють Патріоти України. "Економіка Росії кульгає: показники ВВП виявилися значно нижчими, ніж очікувалось. Російський Центр...

Е-Країна 2030: Якою стане Україна за 10 років, якщо все піде гаразд

субота, 15 червень 2019, 17:23

Цифровізація кардинально змінює традиційні галузі й сектори в Україні. Наша держава може навіть опинитись в лідерах економічних трансформацій завдяки новим технологіям. Патріоти України пропонують ознайомитись з доповіддю Українського інституту майб...