"Побєдоносіє" на шляху до "самодостатності": Чистий відтік капіталу з Росії зріс майже удвічі

За даними Банку Росії, вивіз капіталу приватним сектором склав майже 15,5 млрд доларів, а головною причиною цього стали банківські операції з нарощування іноземних активів.

Ілюстрація:http://www.svoboda.org/

Чистий відтік капіталу з Росії в першому кварталі 2017 року виріс в 1,8 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це пише Радіо Свобода, передають Патріоти України.

За даними Банку Росії, вивіз капіталу приватним сектором склав майже 15,5 млрд доларів, головною причиною цього стали банківські операції з нарощування іноземних активів.

У вівторок же глава уряду Росії Дмитро Медведєв заявив, що економіка країни "перейшла у фазу зростання".

Україна і Туреччина готуються підписати угоду про створення зони вільної торгівлі - Кулеба

п’ятниця, 3 липень 2020, 23:23

Переговори наразі тривають між експертами обох країн на рівні торговельних представників міністерств економіки і торгівлі. Україна і Туреччина мають чітку політичну волю довести роботу над Угодою про зону вільної торгівлі між країнами до підписання у ц...

Що МВФ тепер скаже Зеленському? Смолій підтвердив, що пішов у відставку після розмови з президентом

п’ятниця, 3 липень 2020, 20:54

Голова держави та його команда обіцяли кредиторам і підписувались під зобов'язанням не чинити та не допускати тиску на НБУ. "Кілька днів назад у мене була зустріч із президентом. Ми обговорили порядок і час коли я подаю заяву про відставку", - підтверд...