"Побєдоносіє" на шляху до "самодостатності": Чистий відтік капіталу з Росії зріс майже удвічі

За даними Банку Росії, вивіз капіталу приватним сектором склав майже 15,5 млрд доларів, а головною причиною цього стали банківські операції з нарощування іноземних активів.

Ілюстрація:http://www.svoboda.org/

Чистий відтік капіталу з Росії в першому кварталі 2017 року виріс в 1,8 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це пише Радіо Свобода, передають Патріоти України.

За даними Банку Росії, вивіз капіталу приватним сектором склав майже 15,5 млрд доларів, головною причиною цього стали банківські операції з нарощування іноземних активів.

У вівторок же глава уряду Росії Дмитро Медведєв заявив, що економіка країни "перейшла у фазу зростання".

Подальша боротьба "коту під хвіст"? "Нафтогаз" пішов на рішучу поступку "Газпрому"

п’ятниця, 6 грудень 2019, 21:14

"Нафтогаз" погодився прийняти борг від "Газпрому" газом (сума поставок повинна скласти 3 млрд доларів). НАК "Нафтогаз України" готовий відкликати свій новий позов проти російського "Газпрому", якщо Росія погодиться на довгостроковий контракт щодо транз...

Російський інвалід Федор зможе перепочити: Ілон Маск відправив до МКС корабель з «готелем для роботів»

п’ятниця, 6 грудень 2019, 20:21

SpaceX нарешті починає відправлят на пенсію застарілі радянські "Прогреси", котрими до цього здійснювалась 100-відсоткова доставка вантажів на МКС. Ракета-носій Falcon 9 з вантажівкою Dragon, який повинен причалити до Міжнародної космічної станції, вир...